banner461

Nevşehir Patatesi Afrin'deki Mehmetçik'e ulaştı

Nevşehir'in Kavak kasabasından Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'na katılan kahraman Mehmetçiğimize gönderilen 1 Tır dolusu patates adrese ulaştı.

banner503
Nevşehir Patatesi Afrin'deki Mehmetçik'e ulaştı
14 Şubat 2018 Çarşamba 17:48

banner143
banner134
Nevşehir'in Kavak kasabasından ​Geçtiğimiz hafta Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'na katılan kahraman Mehmetçiğimiz için gönderilen 1 Tır dolusu patates Kilis Gülbaba taburuna ulaştı.

Kavak kasabasından geçtiğimiz cuma namazından sonra yola çıkan 1 Tır dolusu patates, Kilis'te sınır birliğine teslim edildi.

Kavak'tan gönderilen patatesleri teslim alan Sınır Birliği komutanı, "Devletimiz tabiki her türlü ihtiyacımızı fazlası ile karşılamakta, Anadolu'nun bağrında yetişen Kavak kasabasının fedakar insanlarına böyle bir kampanya yaptıkları için teşekkür ediyoruz. Tüm Kavak halkının dualarıyla yanlarımızda olduğu mesajı bu kampanya vasıtasıyla bir kez daha sınır ötesinde vatanımızın birlik ve beraberliği için elleri tetikte gözleri namluda olan kahraman mehmetçiklerimize ulaştırılacaktır. Milletimiz Varolsun." dedi.

Nevşehir Gazetecileri adına Muammer Başer'in projesi ve Kavak kasabası Belediye Başkanı Celal Yiğit'in destekleriyle gerçekleştirilen organizasyonda Afrin’de teröre karşı kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimiz için Kilis'e bir kamyon dolusu patates gönderilmişti.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.