banner461
banner195

Nevşehir Pazar Yerinde Anneler Alışveriş,Çocuklar Oyun Telaşında

Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kasım ayında hizmete kazandırılan modern pazaryerinde, ev hanımları gönüllerince alışverişlerini yapabiliyorlar.

Nevşehir Pazar Yerinde Anneler Alışveriş,Çocuklar Oyun Telaşında
19 Şubat 2013 Salı 11:46

banner143
banner134

 Beraberlerinde getirdikleri çocuklarını, uzman bir yöneticinin gözetiminde çocuk oyun parkına bırakan anneler,çocukların oyun telaşı içerisinde alışverişlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.

 

Nevşehir Belediyesinin  vatandaşların pazar alışverişlerini daha sağlıklı ve  modern mekanda yerine getirilmesi yönündeki çalışmaları kapsamında,  İbrahimpaşa Mahallesi’nde toplam 36 bin metrekarelik bir alan üzerinde 12 milyon 500 bin lira harcama yapılarak hizmete kazandırılan modern pazaryeri, çocuklarını pazar alışverişine getiren ev hanımlarına da büyük kolaylık sağlıyor.

 

Beraberinde getirdiği çocuk veya çocuklarını modern pazaryerinde oluşturulan çocuk oyun parkına bırakan ev hanımları,bu sayede  alışverişlerini gönül rahatlığı içerisinde yapabiliyorlar.

 

Çocuk oyun alanına gelen çocuk veya çocuklarda,oyun parkında görevlendirilen uzman bir yönetici refakatinde oyun gruplarından dilediği gibi yararlanarak zaman geçirebiliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.