banner461
banner195

Nevşehir Pazar Yerine Uşak'tan Ziyaret

Ülkemizin en modern Pazar alanlarından biri olan Nevşehir Pazaryerini yurdun değişik illerinden oda başkanları ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Nevşehir Pazar Yerine Uşak'tan Ziyaret
25 Kasım 2014 Salı 16:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ülkemizin en modern Pazar alanlarından biri olan Nevşehir Pazaryerini yurdun değişik illerinden oda başkanları ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Nevşehir belediyesinin ilimize kazandırdığı, Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odasının girişimleri ile her geçen gün daha da işlevsel bir hale getirilen Nevşehir Pazaryerini ziyaret edenler arasına Uşak Pazarcılar Odası Başkanı İsmet Kızılay’da katıldı.

Ziyaretinde Nevşehir pazaryerindeki işleyiş ve pazarın daha işlevsel hale getirilmesi için Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odasının yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler alan Uşak Pazarcılar Odası Başkanı İsmet Kızılay’a eşlik eden isim Oda Başkanı Selim Özmen oldu.

Özmen, Uşak Pazarcılar odası Başkanı Kızılay’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, Nevşehir pazaryerinin ülkenin değişik illerinden gelen oda ve birlik başkanları tarafından örnek gösterilmesinin kendilerini de mutlu ettiğini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.