banner461
banner195

Nevşehir Pazarcılar Odasından “Beslenme Dostu Okul” Projesine Destek

Nevşehir Merkezde bulunan Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinde Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü tarafından başlatılan projeye Nevşehir Pazarcılar Odası önemli destek sağladı.

Nevşehir Pazarcılar Odasından “Beslenme Dostu Okul” Projesine Destek
12 Aralık 2015 Cumartesi 13:52

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkezde bulunan Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinde Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü tarafından başlatılan projeye Nevşehir Pazarcılar Odası önemli destek sağladı.

“Beslenme Dostu Okul” isimli proje doğrultusunda öğrencilerin sağlıklı beslenme konusunda teşvik edilmesi amaçlandı ve geçtiğimiz günlerde Öğrencilere meyve ve süt dağıtımı gerçekleştirildi.

Vali Yardımcıları Vural Demirtaş ve Nurettin Ateş ile Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Aydoğmuş’un da katıldığı etkinliğe Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanı Selim Özmen’de bizzat katıldı.

Okul Yönetimi, bu tür faaliyetlerin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini ifade ederken, Projeye destek olan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve oda üyelerine teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.