banner461
banner195

Nevşehir Pazarında Fiyatlar Mevsim Normallerinde

Nevşehir’de haftanın iki günü kurulan Pazaryeri evine taze ve piyasa şartlarına göre daha ucuz meyve, sebze, giyim eşyası gibi ürünleri götürmek isteyenlerin büyük ilgisini görmeye devam ediyor.

Nevşehir Pazarında  Fiyatlar Mevsim Normallerinde
11 Kasım 2014 Salı 17:02

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de haftanın iki günü kurulan Pazaryeri evine taze ve piyasa şartlarına göre daha ucuz meyve, sebze, giyim eşyası gibi ürünleri götürmek isteyenlerin büyük ilgisini görmeye devam ediyor.


Son birkaç yıl içerisinde yapılan yeni uygulamalarla birlikte Vatandaşın alışveriş merkezlerindeki kolaylıklara kavuşturulduğu Nevşehir Pazaryerindeki Ürünlerin fiyatlarının mevsim normallerinde olduğu bildirildi.
Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerine gelen kişi sayısında her geçen hafta bir artışın gözlemlendiğini ifade ederken, pazaryerinde satışa sunulan ürünlerin mevsim normallerinde olduğunu söyledi.
Başta sebze ve meyve olmak üzere pazaryerinde Vatandaşların istifadesine sunulan hemen hemen bütün ürünlerin fiyatlarının piyasa şartları göz önüne alındığında Vatandaşların kolaylıkla alabileceği rakamlarda olduğunu belirten Oda Başkanı Özmen, alışverişleri için pazaryerini tercih eden tüm Nevşehirlilere teşekkür etti.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.