banner461
banner195

Nevşehir Pazaryeri Bayrama Kadar Açık

Nevşehir Pazaryeri kurban bayramı nedeniyle bayram gününe kadar açık bulunacak.

Nevşehir Pazaryeri Bayrama Kadar Açık
30 Eylül 2014 Salı 11:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazaryeri kurban bayramı nedeniyle bayram gününe kadar açık bulunacak.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir Belediyesinin de izni ile Pazaryerinin Kurban bayramı arifesi olan 03 Ekim 2014 akşamına kadar açık bulundurulacağını söyledi.

Nevşehir halkının hemen hemen tüm bayram öncelerinde olduğu gibi Kurban bayramı öncesinde de Nevşehir pazaryerine çok büyük bir ilgisinin olduğunu kaydeden Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir halkının bu ilgisini mübarek kurban bayramı öncesinde karşılıksız bırakmamak istediklerini dile getirdi.

Bayram haftasına girildiği haftanın ilk gününde Nevşehir Pazaryerinde pazaryerinin yine halkın büyük bir ilgisini görmeye devam ettiğini belirten Özmen, “Nevşehir belediyemizin izni ile birlikte pazaryerimiz bayram arifesi olan Cuma akşamına kadar açık bulunacak. Vatandaşlarımız sebze, meyve, Peynir, yumurta, giyim eşyaları ve benzeri tüm ihtiyaçlarını pazaryerimizden en uygun fiyatlara temin edebilecekler” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Tekin - 4 yıl önce
pazar arabası kavgasına bayrama kadar devam yani. i̇çler acısı. millet birbirinin arabasına kadar eşlik ediyor boş pazar arabası bulmak için. bi ara haberiniz vardı sayı artırılacak diye ama ses çıkmadı