banner461
banner195

Nevşehir Pazaryerini Görmeye Geliyorlar

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı ve Ülkemizin en modern Pazar alanlarından biri olan pazaryerini Ülkemizin dört bir yanından gezip görmeye ve inceleme yapmaya gelenler var.

Nevşehir Pazaryerini Görmeye Geliyorlar
30 Eylül 2014 Salı 17:01

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı ve Ülkemizin en modern Pazar alanlarından biri olan pazaryerini Ülkemizin dört bir yanından gezip görmeye ve inceleme yapmaya gelenler var.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i ziyaret eden ve Nevşehir modern pazaryerini inceleyenler arasında belediye başkanları ile oda başkanları da bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Konya Ereğli Belediye Başkanı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı, Kütahya Simav Belediye Başkanı, Derinkuyu Belediye Başkanını ağırlayan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, pazaryerinin işleyişi konusunda konuklarına bilgiler aktardı.

Pazaryerini incelemeye gelen misafirlerine pazaryerinde uygulamaya geçirilen, alışveriş aracı başta olmak üzere dar gelirli ailelere yönelik servis kolaylığı gibi uygulamaların büyük ilgi gördüğünü kaydeden Oda Başkanı Özmen, fiziki yapısıyla olduğu kadar pazaryerinde uygulamaya geçirilen yeniliklerle de pazaryerinin ilgi odağı olmaya devam ettiğini belirtti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nuriye Öner - 4 yıl önce
Her şey iyi hoş ama, öncelikle pazarcı esnafı egitsinler, müşteriye nasıl davranılir onu ögretsinler biraz. Ben orada müşterinin kafasına kefe fırlatan esnaf gördüm, o pazar yerine ilk ve son girişim oldu!