banner461
banner195

Nevşehir Pforzheim parkına düğün salonu ve cafeterya

Nevşehir Belediyesi tarafından Esentepe Mahallesi’nde bulunan Pforzheim Parkı içine Düğün Salonu ve Cafeterya yapılacak. Bu kapsamda 750 metrekarelik bir alanda 2 katlı olarak yapılacak Düğün Salonu ve Cafeterya’nın hafriyat çalışmalarına başlandı.

Nevşehir Pforzheim parkına düğün salonu ve cafeterya
27 Mayıs 2015 Çarşamba 17:13

banner143
Nevşehir Pforzheim parkına düğün salonu ve cafeterya
İlgili Galeriye Git
banner134
NEVŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIM AĞINA YENİ HİZMET BİRİMLERİ KATMAYI SÜRDÜRÜYOR

Nevşehir Pforzheim parkına düğün salonu ve cafeterya

Nevşehir Belediyesi tarafından  Esentepe Mahallesi’nde bulunan Pforzheim Parkı içine Düğün Salonu ve Cafeterya yapılacak. Bu kapsamda 750 metrekarelik bir alanda 2 katlı olarak  yapılacak Düğün Salonu ve Cafeterya’nın hafriyat çalışmalarına başlandı.

Nevşehir’in hızlı gelişim içerisinde olan yerleşimlerinden biri olan Esentepe Mahallesi’nde bölgede yaşayan vatandaşların da büyük  isteklerinden biri konumundaki    Düğün Salonu ve Cafeterya, Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmaları ile hayata geçiriliyor.

Toplam 750 bin metrekarelik bir alan içinde yapılacak 2 katlı Düğün Salonu ve Cafeteryanın bu yıl içerisinde hizmete sunulması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
arkadaslar karar verin 750 metrekaremi yoksa 750.000 metrekaremi????yazınızda bu iki ölcüyü vermişsiniz hangişsi dogru?
Avatar
Alkan Kararmaz - 3 yıl önce
hangi mahalle sakinine sorulmuş?mahalle sakinine ne katkısı olacakmış ki düğün salonunun?düğün salonu yapılacak yer kalmamış mı da mahallenin ortasına yapmaya karar verilmiş.şaka yapıyorlardır umarım