banner461
banner195

Nevşehir Protokolü bu düğünde buluştu

Nevşehir İş Ve Siyaset Dünyasını buluşturan muhteşem düğünde Menşure ve Hakan Gösterişli çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Nevşehir Protokolü bu düğünde buluştu
17 Nisan 2018 Salı 10:20

banner143
banner134

Nevşehir İş Ve Siyaset Dünyasını buluşturan muhteşem düğünde Menşure ve Hakan Gösterişli çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.
 

Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve Meryem Dinç'in kızları Menşure Dinç ile Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün danışmanı Mehmet Gösterişli'nin kardeşi Merhum Mustafa ve Sevgi Gösterişli'nin oğulları Hakan Gösterişli Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana tesislerinde düzenlenen görkemli törenle dünya evine girdi.

PROTOKOL ŞAHİTLİK YAPTI

Yakınları tarafından tebrik ve takı yağmuruna tutulan çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çiftin nikahını Nevşehir Belediyesi Nikah Memuru Ertuğrul Usta kıyarken nikah şahitliğini ise Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rekötrü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar üstlendi. Çiçeği burnunda çift ömür boyu birlikteliğe evet dedi. 

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar: "Dinç ve Gösterişli Ailelerinin mutluluklarına şahitlik ettik.. Rabbim bir ömür mutlu ve mesut etsin inşallah.." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de; Gösterişli ve Dinç ailelerimizin evladı değerli kardeşlerim Menşure ve Hakan’ın mutluluklarına şahitlik ettik. Rabbim, iki cihan saadeti nasip eylesin...

TBMM Divan Başkanı İsmail Kahraman, Yurt dışında olduğu için katılım gösteremeyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir İl Tarım Gıda Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz ve Düzcespor Kulüp Başkanı İş Adamı Muzaffer Leblebici çiftleri gönderdikleri telgrafla kutladılar.

FİB Haber Merkezi olarak bizde Menşure ve Hakan Gösterişli çiftini kutluyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler