banner461

Nevşehir Rehberler Odası Başkan Ve Yöneticileri Ünver’i Ziyaret Etti

Nevşehir Rehberler Odası Başkanı Ve Yönetimi Belediye Başkanı Hasan Ünver'i Ziyaret Etti

banner503
Nevşehir Rehberler Odası Başkan Ve Yöneticileri Ünver’i Ziyaret Etti
31 Mayıs 2016 Salı 12:12

banner143
banner134
Geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen genel kurul ile birlikte Nevşehir Rehberler Odası (NERO) başkanlığına seçilen Murat Dinç’in başkanlığındaki bazı yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.
NERO’nun yeni yöneticilerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Hasan Ünver, turizm alanında Nevşehir’de en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan profesyonel turist rehberlerini bir çatı altında toplayan NERO’nun yeni yöneticilerine görevlerinde başarılar diledi. Nevşehir Belediyesi olarak her sivil toplum örgütü ile yakın işbirliği içerisinde olduklarını dile getiren Ünver, sivil toplum örgütlerinin şehrin gelişmesi ve büyümesi için önemli misyonlar üstlendiklerini vurguladı.
NERO Başkanı Murat Dinç’ de, NERO’nun yetki alanına giren Nevşehir’in yanı sıra, Kayseri, Aksaray, Niğde, Sivas ve Kırşehir’de 571 profesyonel rehber ile bölge ve ülke turizmine ciddi katkılar sağlama noktasında çalışma yaptıklarını söyledi. Kapadokya bölgesindeki turizmin daha da gelişmesi anlamında profesyonel turist rehberlerinin öncü bir görev üstlendiklerine inandıklarını aktaran Dinç, bu görev inancı içerisinde tüm profesyonel rehber arkadaşları ile işbirliği içinde çalıştıklarını ifade etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.