banner461
banner195

Nevşehir Sanayi Esnafı'nın Yol Çilesi Bitmiyor

Nevşehir Yeni Sanayi Sitesi esnafları yol sorununun bir an önce çözülmesini bekliyor.

Nevşehir Sanayi Esnafı'nın Yol Çilesi Bitmiyor
29 Kasım 2017 Çarşamba 11:19

banner143
banner134
Nevşehir Yeni Sanayi Sitesi esnafları yol sorununun bir an önce çözülmesini bekliyor.

Nevşehir Yeni Sanayi sitesi  14. Blok sonunda olan toprak yol yaklaşık 10 yıldır bu durumda ve kimsenin ilgilenmediğini belirtiyorlar.

Kışın Çamur'dan Yazın Toz'dan Geçemiyoruz!
Nevşehir Yeni Sanayi Site esnaflarının yaptığı açıklamada; '' Yaklaşık 8 - 10 senedir yapılmayan yol 3 seçimdir söz verilen ve yapılmayan bu yol artık çilemiz haline geldi. Yazın toz'dan kışın ise çamurdan geçemiyoruz. Gerek odamıza, gerek Milletvekillerine gerekse BİMER'e  kadar şikayetlerimizi yaptık ancak bir dönüş veya bir çözüm bulamadık. Üstelik Birde Belediye ye Çevre Temizlik Vergisi ödüyoruz yani Hizmet almadan Hizmet Parası ödüyoruz. Bu konuya biran önce çare bulmalarını istiyoruz yetkililerden sesimizi duysunlar artık.

Edindiğimiz bilgilere göre,Bahse konu olan yerin İmarda Yol Gözükmüyor olması sebebiyle burada maalesef herhangi bir çalışma yapılamıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MUSTAFA DEMİR ÖZKONAK OTO KAPORTA - 12 ay önce
BIZ BURADA HALI VAKTI YERINDE OLAN ZENGIN PARASI OLAN ESNAFLAR OLSAYDIK BU YOL HEMEN YAPILIRDI BİZ DAHA COKKK BU YOLUN YAZIN TOZUNU YUTARIZ KISINDA ÇAMURUNU CIGNERIZ NASIL OLSA SIRA BIZEDE GELECEK YAKINDIR