banner461
banner195

Nevşehir Sanayi Sitesi İçin Talep Toplama Çalışmalarına Başlandı

Nevşehir’de yapımı planlanan Küçük Sanayi Sitesi’nden işyeri sahibi olmak isteyen esnaflar için talep toplanmasına başlandı.

Nevşehir Sanayi Sitesi İçin Talep Toplama Çalışmalarına Başlandı
28 Mart 2018 Çarşamba 16:10

banner143
banner134

Nevşehir Valiliği, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (NESOB) arasında imzalanan  protokol kapsamında,  Nevşehir -Aksaray Çevre Yolu üzerinde Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 394 işyerinden oluşan ilk etabından işyeri almak isteyen esnaflar için talep toplanmasına başlandı.


112-157 ve 209 metrekarelik alanlar üzerinde 3 ayrı tipte TOKİ tarafından yaptırılacak Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 1. etabındaki işyerleri için   hak sahibi olmak isteyen esnaflar, konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri bağlı bulundukları esnaf odaları ile Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı’ndan alabilecekler.
Nevşehir Sanayisinin daha modern bir görünümüne kazandırılması amacıyla başlatılan Sanayi Sitesi projesinden yararlanmak isteyen esnaflar için talep toplama çalışmaları 4 Mayıs 2018 Cuma günü sona erecek. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.