banner461
banner195

Nevşehir Sanayisi Hırsızlık Olaylarından Şikayetçi

Nevşehir sanayisinde Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider’in yer aldığı sanayici esnafının toplantısında söz alan Madeni İşler ve Sanatkarlar odası başkanı Mehmet Pınarbaşı, son 4 yılda Nevşehir sanayisinde yaşanan hırsızlık olaylarına dikkat çekti.

Nevşehir Sanayisi Hırsızlık Olaylarından Şikayetçi
05 Şubat 2013 Salı 11:11

banner143
banner134

 Eski İl emniyet müdürünün bu konuda kendilerine yaptığı telkinleri de gündeme getiren Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir sanayisinden son 4 yıl içerisinde çalınanların biriktirilmesi durumunda sanayinin dört bir yanının tel örgü ile çevrileceğini söyledi.

Sanayici esnafının hırsızlıklardan çok canının sıkıldığını kaydeden Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Pınarbaşı, “Eski il emniyet müdürü bize kanunu getirdi. Ve ben emniyet müdürü olarak yapacak hiçbir şeyim yok. Kapının önüne konulan mal sokağa atılmış bir atık. Bu nedenle bunun hırsızlığı yok dedi. Herkes mümkünse dükkanının dışında kalan malzemelerini profil ile çevirip küçükte olsa bir kilit taksın. O çalınırsa o hırsızlık dedi. Bizim bu hırsızlara MOBESE ile baş gelme şansımız yok. Malzemenin etrafını çevirmediğimiz ve çalındığı taktirde o zaten sokağa atılmış bir çöp oluyor. Onu MOBESE çekse ne olur, çekmese ne olur” açıklamalarında bulundu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet güngören - 5 yıl önce
haber güzel ama esas mehmet abinin resmine yıkıldım abi yaa :)))))))))) tipik nevşehirli :)))