banner461

Nevşehir sapığı yakalandı

Nevşehir'de bir süredir küçük yaştaki çocuklara ve bayanlara cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen sapığı kıskıvrak yakaladı.

banner503
Nevşehir sapığı yakalandı
04 Ağustos 2015 Salı 17:59

banner143
banner134
Nevşehir'de bir süredir küçük yaştaki çocuklara ve bayanlara cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen sapığı kıskıvrak yakaladı.

Nevşehir'de Sapık Dehşeti Sona Erdi...


Nevşehir merkez Esentepe mahallesi Avanos kavşağı şelale parkı civarında yoldan geçen bayanları taciz ettiği şeklinde Nevşehir Emniyet Müdürlüğü'ne gelen bir ihbar üzerine harekete geçen polis yaptığı başarılı araştırma sonunda sapığın kimliğini tespit etti.

Polis daha sonra cinsel saldırı konusuna ilişkin 1 şahsı gözaltına aldı..

Vatandaşların ihbarı üzerine çevrede araştırma başlatan polis, şüpheliyi başlattığı başarılı çalışmasıyla kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan ve bundan önce tacizde bulunduğu
kızlar tarafından da teşhis edilen şüpheli, emniyetteki ifadesinin alınarak, işlemlerinin tamamlanmasının ardından, "Küçük yaştaki çocuklara cinsel taciz " suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.
Nevşehir'de 2015 yılı içerisinde aynı konuyla ilgili meydana gelen cinsel taciz mağdurları tarafından kesin teşhis edilmeleri üzerine 3 ayrı cinsel saldırı konusu da aydınlatılmış oldu. 

Nevşehir Emniyet Müdürü Sayım Metin Kalayoğlu nezdinde Nevşehir polisimizi kutluyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.