banner461
banner195

Nevşehir Semalarında Esrarengiz Işık Görüldü

Nevşehir'de bu sabaha esrarengiz bir olayla uyandı. Gökyüzünde beliren ilginç görüntü herkesi şaşkına çevirirken, özellikle WhatsApp ihbar hattımıza fotoğraflar yağıyor.

27 Aralık 2017 Çarşamba 12:05

banner143
banner134
Nevşehir'de bu sabaha esrarengiz bir olayla uyandı. Gökyüzünde beliren ilginç görüntü herkesi şaşkına çevirirken, özellikle WhatsApp ihbar hattımıza fotoğraflar yağıyor.

Türkiye'de pek çok il genelinde bu sabah saatlerinde gökyüzünde ortaya çıkan esrarengiz ışık Nevşehir semalarında da cep telefonu ile kayıt altına alındı.

BUGÜN sabah saat 06.30 sıralarında Nevşehir üzerinde ilginç görüntüler çekildi. İstanbul, Gaziantep, Bursa, Şırnak, Hatay, Samsun, Sakarya, Ankara Çubuk ve Tokat Turhal’da da aynı saatte çekilen benzer görüntüler merak uyandırdı.

Sabah saatlerinde önce İstanbul'da görülen ışığın diğer illerde de çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Son olarak Nevşehir'de kayıt altına alınan görüntülerde gökyüzünde esrarengiz bir ışık beliriyor. O esnada araçlarıyla seyir halinde olan bir grup ise araçlarını yavaşlatıp o anları cep telefonuyla kaydediyor. Yaklaşık 30 saniye kadar süren ışık yansıması daha sonra kayboluyor.


FİB Haber Merkezi WhatsApp ihbar hattımıza gönderilen fotoğraflarda "Bugun sabah Nevsehir de gördüğüm esrarengiz ışık. 6.30 gibi çektim. Türkiyenin çoğu yerinde görülmüş bu ışık. Sabah 6.30 gibi Uçhisardaydım. Epey bir yüksekten böyle bir patlama gibi ışık yayilimi oldu. Ses yoktu ama. Daha sonra ışık resimde de görüldüğü gibi dağılmaya başladı. Yaklaşık 3-4 dakika sürdü. Daha sonra tahminimce buyuk bir duman kutlesi kaldı" dedi..
Sabah saat 6.30 gibi havada bir görüntü vardı diyerek şaşkınlığını gizleyemeyen Murat Akıncı isimli bir FİB Haber.Com okuyucumuz cep telefonu ile çektiği bu fotoğrafıda bizlerle paylaştı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 11 ay önce
Rusların kıtalar arası balistik füze denemesinin ışığı olduğu söylendi. Durmamalıyız hafta sonu gelsede yatsak dememeliyiz derhal çağa ayak uydurmalıyız. Yoksa elin rusu,çini, amerikanı bizi gök yüzüne hayretle bakarken oturduğu yerden vurur. Uyan ey Türk oğlu teknoloji üret yeter bunca yıl sadece tarım ile uğraştığın hem tarımla uğraş hemde teknoloji ile.
Avatar
Ali Erkin - 11 ay önce
Bu bir Rus füzesi
Avatar
Salih - 11 ay önce
Nevşehir halkı kadar zeki bi milllet yok.
Avatar
ali veli - 11 ay önce
rusların testini yaptığı bir balistik füzenin ışık süzmesi oldugu ortaya çıktı.
Avatar
Vatan vatadas - 11 ay önce
Rusların füzesi
Avatar
Ismail hakki - 11 ay önce
InsAllah sana vaad ettigim gunler gelecektir hakkin
Avatar
Osman bey - 11 ay önce
Türkler'in misafirperverliğini bilseler kesin iner,birer bardak çayımızı içerlerdi.Hiç olmuyor yukardan bakıp bakıp kaçmak.Bizde avcı da çok,kuş diye indirirler bir gün maazAllah!