banner461
banner195

Nevşehir Seyahat Kapanmıyor

Nevşehir’in şehirlerarası yolcu taşımacılığında ismini taşıyan firmasının kapanacağı yönündeki haberler yalanlandı.

 Nevşehir Seyahat Kapanmıyor
05 Haziran 2014 Perşembe 18:25

banner143
banner134

 Nevşehir Seyahat Kapanmıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in şehirlerarası yolcu taşımacılığında ismini taşıyan firmasının kapanacağı yönündeki haberler yalanlandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Seyahat Genel Müdürü Ayhan Özenmiş, bazı basın yayın organlarında çıkan Nevşehir Seyahat Kapanıyor haberlerinin gerçeği yansıtmadığına dikkat çekti.

Özenmiş, “Firmamızın kapanacağı yönündeki haberler tamamen bir hayal ürünüdür. 62 yılı geride bırakan köklü bir firma olan Nevşehir Seyahat’in şehirlerarası yolcu taşımacılığındaki faaliyeti sürmekte ve sürecektir. Metro turizm ile yaptığımız ikili anlaşma sonucunda Ankara servislerimizi Metro turizm aracılığı ile yapacağız. Bu konunun dışında firmamızın kapanması gibi durum söz konusu değildir” dedi.

Doğa, Kültür ve Tarihin buram buram koktuğu, Anadolu’nun kültür kenti Nevşehir’in 1 asra yaklaşan tarihi ile öz değeri olan Nevşehir Seyahat her geçen gün modern çizgisi ve müşteri memnuniyeti esas olan yatırımları ile dikkat çekiyor.

2013 Yılında 21 ile uzanan hizmeti ile 430 bin yolcusunu güvenle, modern hizmet anlayışı ile sevdiklerine ulaştıran Nevşehir Seyahat, her geçen gün yenilenen otobüs filosu ile başta Nevşehirliler olmak üzere yurt genelinde 21 ile hizmet veriyor.

Nevşehir’in Tek Yerli Otobüs Firması olan Nevşehir Seyahat’in işinin ehli ve profesyonel bir kadroya sahip bulunduğuna dikkat çeken Genel Müdür Ayhan Özenmiş, 80 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Nevşehir Seyahat’in en önemli özelliğinin Nevşehir’in Tek Yerli Otobüs Firması olduğunu dile getirdi.

Çağımızın gerektirdiği tüm modern donanımlara sahip otobüslerle yolcu taşımacılığı yaptıklarına dikkat çeken Nevşehir Seyahat Genel Müdürü Özenmiş, şu an itibariyle 23 otobüsü ile yolcu taşıyan Nevşehir Seyahat’in yolcularına güven, modern ve güler yüzlü hizmeti vaat ettiğine değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AVANOS - 4 yıl önce
sevgili nevsehir seyhat yetkilisi arkadasin dikkatine kayseride fakulte hastanesi onunden kalkan servislerde nevsehir seyhat obuslerine diyerek aksaray sehatin biletleri satiliyor