banner421
banner461
banner195

Nevşehir Siyasi Partilerde Bayramlaşma Programı

Nevşehir’de teşkilatları bulunan siyasi partilerde bayramlaşma programları belli oldu.

Nevşehir Siyasi Partilerde Bayramlaşma Programı

banner143
banner134
Nevşehir’de Kurban Bayramı nedeniyle geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni 5 Ekim 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek.

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliği ile her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Kurban Bayramı’nda protokol mensupları ile vatandaşların bayramlaşması, Kurban Bayramının 2. Günü olan 5 Ekim 2014 Pazar günü 11.00-12.00 saatleri arasında Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirilecek.

 Nevşehir Siyasi Partilerde Bayramlaşma Programı;

AK Parti'de Bayramlaşma Töreni 2. Bayram Günü Yapılacak.
Ak Parti il başkanlığından edinilen bilgiye göre Parti’de bayramlaşma bayramın ikinci günü 12.00-14.00 Saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

CHP'De  Bayramlaşma Töreni 1. Bayram Günü Yapılacak.
CHP Kurban Bayramının İlk Günü Bayramlaşacak.CHP Nevşehir İl Başkanlığı Kurban Bayramının ilk gününde İl Başkanlığı binasında bayramlaşma töreni düzenleyecek. Kurban Bayramının ilk günü saat 15.00’de başlayacak olan bayramlaşma törenine, CHP İl Başkanı Mehmet Değirmenci’nin yanı sıra, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu ve partililer katılacak. 

MHP Kurban Bayramının 2. Gününde Bayramlaşacak
MHP Nevşehir İl Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu bayramda da Kurban Bayramının ikinci gününde partililer ile bayramlaşma töreni yapacak. MHP Nevşehir İl Başkanlığı binasında yapılacak olan bayramlaşma programı 5 Ekim 2014 Pazar günü saat 12.00’de başlayacak. MHP Nevşehir İl Başkanlığı’nda düzenlenecek olan bayramlaşma programına, İl Başkanı Göksel Taşçı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, İl ve Merkez İlçe yönetiminin yanı sıra, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve partililer katılacak. 


NTSO-NTB Bayramlaşması Bayramın İkinci Günü


Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası İle Nevşehir Ticaret Borsasındaki bayramlaşma programı bayramın ikinci günü Saat 14.00’ de yapılacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.