banner421
banner461
banner195

Nevşehir Siyasi Partilerde Bayramlaşma Programı

Nevşehir’de teşkilatları bulunan siyasi partilerle kurum ve kuruluşlarda Ramazan bayramlaşma programları belli oldu.

Nevşehir Siyasi Partilerde Bayramlaşma Programı

banner143
banner134

Nevşehir’de teşkilatları bulunan siyasi partilerde Ramazan bayramlaşma programları belli oldu.

Geleneksel Bayramlaşma Bayramın İlk Günü Tören Yapılacak

Nevşehir’de, Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenecek geleneksel bayramlaşma,  Ramazan Bayramının birinci günü olan 17 Temmuz 2015 Cuma günü 14.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştirileceği geleneksel Ramazan Bayramlaşma,   Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Geleneksel olarak gerçekleştirilecek bayramlaşmada   Nevşehir protokolü, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri vatandaşlarla bir araya gelerek  bayramlaşacak. 

Bayramlaşmaya katılacaklara,  Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli  ikramlarda bulunulacak

AK PARTİ Bayramın Birinci Günü Tören Yapılcak 

Ramazan Bayramı nedeniyle AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı’nda bayramlaşma töreni düzenlenecek.

AK Parti İl Teşkilatında geleneksel bayramlaşma, Ramazan Bayramının birinci günü olan 17 Temmuz 2015 Cuma günü 12.00-14.00 saatleri arasında İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilecek.

Bayramlaşma törenine,  AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl ve İlçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları yönetimi ile çok sayıda partilinin katılması bekleniyor. 

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, yaklaşan Ramazan Bayramını kutlayarak, bayramlaşma törenine tüm Nevşehir halkını davet etti. 

CHP'de Bayramın İkinci Günü Tören Yapılacak

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı yapılacak.
CHP Nevşehir İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada parti bayramlaşmasının Ramazan Bayramının 2. Günü 13.00 – 15.00  saatleri arasında yapılacağı açıklandı. CHP Nevşehir İl Başkanlığı binasında yapılacak olan bayramlaşma programına İl Başkanı Kamil Gülmez, Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu ve partilerine katılması bekleniyor. 


Mhpde Bayramın İkinci Günü Tören Yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde ramazan bayramı nedeniyle bayramlaşma programı ikinci gün yapılacak.

Parti il binasında 12.00 -14.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Bayramlaşma programına 8 yıl süren il başkanlığı, milletvekili adaylıkları ve Nevşehir Belediye Başkanlığı adaylığının ardından MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, ilk kez Milletvekili vasfıyla katılacak.

İl Başkanı Göksel Taşçı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programına parti yöneticilerinin yanı sıra MHP’li Kozaklı, Gülşehir, Derinkuyu, Ortahisar ve Uçhisar belediye başkanlarının da katılmaları bekleniyor.

Sp 'de Bayramın ilk Günü Tören Yapılcak 

NEVŞEHİR(MHA) 7 Haziran seçimlerinden umduğunu bulamayan siyasi partilerden Saadet Partisinde de ramazan bayramı nedeniyle bayramlaşma programı yapılacak.

İl Başkanı Ali Doğan Simit’in ev sahipliğinde yapılacak olan bayramlaşma programı bayramın ilk günü 15.00 – 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Programa parti il, ilçe ve belde teşkilatlarının yanı sıra partililerin katılmaları bekleniyor.

BBP'de Bayramın İkinci Günü Tören Yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisinde bayramlaşma programı bayramın ikinci günü yapılacak.

İl Başkanı Şerafettin Karataş’ın bir yakınının rahatsızlığı dolayısıyla il dışında bulunması ve muhtemelen bayramlaşma programına katılamayacak olması itibariyle programa Merkez İlçe Başkanı Süleyman Öbzek’in ev sahipliği yapması bekleniyor.

Alperen Ocaklarına mensup gençlerin de katılmaları beklenen bayramlaşma programı il binasında gerçekleştirilecek. 

NEVESOB'ta Bayramlaşma, Nevşehir Esnaf Bayramlaşması Bayramın ilk Günü Olacak 

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığında bayramlaşma programı bayramın ilk günü gerçekleştirilecek.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığından www.fibhaber.com a yapılan açıklamaya göre; Ramazan bayramı münasebetiyle birliğimiz geleneksel bayramlaşma merasimi , bayramın birinci günü olan 17 Temmuz Cuma günü 15.00 -16.30 saatleri arasında hizmet binasında yapılacaktır.

Dostluğun, birliğin, kardeşliğin ve güzelliklerin paylaşılması adına bayramların çok özel fırsat olduğunu vurgulayan Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, tüm Nevşehir Esnaflarının ve Nevşehir halkının bayramını kutladı.

Fib Haber Olarak Nevşehir Halkının  Mübarek Ramazan Bayramını Kutlarız
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.