banner461

Nevşehir Spor GK’ya Kimler Sahip Çıkacak?

3 Sezondur Nevşehir’i Bölgesel Amatör ligde temsil eden Nevşehir Spor GK, bu yıl da Necmi Cantekin ve beraberindeki yönetim kurulu tarafından yeni sezona hazırlanıyor.

banner503
 Nevşehir Spor GK’ya Kimler Sahip Çıkacak?
17 Temmuz 2014 Perşembe 23:32

banner143
banner134

 Nevşehir Spor GK’ya Kimler Sahip Çıkacak?

NEVŞEHİR’MHA) 3 Sezondur Nevşehir’i Bölgesel Amatör ligde temsil eden Nevşehir Spor GK, bu yıl da Necmi Cantekin ve beraberindeki yönetim kurulu tarafından yeni sezona hazırlanıyor.

Sağlık sorunları nedeniyle bir dönem takımın yönetimini bırakacağı söylemlerinin ardından bu sezonda takımın başında kalacağını açıklayan Necmi Cantekin ve beraberindeki Yönetime tüm Nevşehir’in destek olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon 600 bin TL dolayında bizzat kendi cebinden harcayarak takımı omuzlayan Necmi Cantekin ve yönetiminin bu yıl geçtiğimiz sezon olduğu gibi şehrin ileri gelenlerininin ilgisizliği ile karşılaşmak istemiyor.

Nevşehir Belediyesinin 220 bin TL katkı sağladığı Nevşehir Spor GK’ya bu yıl 7’den 70’e tüm Sporsever Nevşehir halkının karınca kararınca destek olması bekleniyor. Yeni sezonda maddi imkanları kısıtlı Sporseverlerin en azından bir bilet alarak Nevşehir Spor GK’nün maçlarını izlemeye gelmesini bekleyen kulüp yönetiminin bu çağrısına bakalım kimler kulak kabartacak?.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali - 6 yıl önce
Bu adam o kadar para harcamaz garanti bir çıkarı vardır. Cunku kendi is yerindeki calisan ve is kazası geçiren adama bile 7000 tl teklif etmiş gülmemek elde değil dalga geçer gibi onun icin bir çıkarı garanti vardır ?