banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Un Sektör Toplantısı Yapıldı

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Kalaba kasabasında,Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SALAŞ ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı Aydın KARAYILAN Başkanlığında; Un Fabrikaları Sektör Toplantısı yapıldı.

Nevşehir Ticaret Borsası Un Sektör Toplantısı Yapıldı
24 Haziran 2014 Salı 21:37

banner143
Nevşehir Ticaret Borsası Un Sektör Toplantısı Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 TİCARET BORSASI UN SEKTÖR TOPLANTISI‏

25 Haziran 2014 Salı günü , 18.30’ da  Kalaba Kasabasında,Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SALAŞ ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı Aydın KARAYILAN Başkanlığında;  Un Fabrikaları Sektör Toplantısı yapıldı.

Toplantıda un sektör temsilcilerinin beklentilerini dinleyerek, sorularına cevap veren Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve Borsa Meclis Başkanı Aydın Karayılan bu tür sektör buluşmalarının  ilerleyen günlerde de devam edeceğini belirtiler.

Nevşehir Ticaret Borsasına kayıtlı Üye Un Fabrikalarının katıldığı toplantıda Un sektörünün geleceği konuşuldu. Öncelikli olarak Kalaba- Mahmatlar bölgesine Buğday Labaratuarı’ nın en kısa sürede, Alınan Teknolojik NIR Cihazla kalite kontrol sorunu halledilecek. Önümüzdeki dönemde de Potansiyel Buğday Pazarının Bölgede oluşumu ile ilgili toplantılara devam edilmesine karar verildi.

Üyeler, Nevşehir Ticaret Borsasının kendilerine yapmış olduğu  önderlik ve hizmetlerinden dolayı duydukları memnuniyeti Borsa Başkanlarına bildirmeleri ve bu toplantıların periyodik olarak devam edilmesi yönünde temennilerini bildirerek , toplatı tamamlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 4 yıl önce
borsa güzel çalışıyor başkanı teprik ediyom adam herkesi dinliyor havada değil