banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Yöneticilerinden Başkan Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş beraberinde yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileğinde bulundular.

Nevşehir Ticaret Borsası Yöneticilerinden Başkan Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyareti
12 Nisan 2014 Cumartesi 10:00

banner143
Nevşehir ticaret borsasından belediye başkanı Ünver'e ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir Ticaret Borsa Başkanı İbrahim Salaş ziyaretinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e hayırlı olsun temennilerini iletti. Ünver’de Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve ekibine ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyarette Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş,Yönetim Kurulu üyeleri,Meclis üyeleri Sunay Özdemir,Mehmet Havalı,Murat Yolgösteren,İbrahim Yolalan,Ahmet Güler,Ramazan Çelik,Ziya Yüksel ve Borsa Genel Sekreteri Uğur Aydoğan da hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti diye getiren Ünver,  Nevşehir Ticaret Borsası'nı ilgilendiren konularda, sürekli olarak işbirliği içerisinde bulunacaklarını ifade etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, "Kurumlar arası iletişim çok önemli, insanların birbirini anlaması çok önemli. Protokol hükümleri ile ömrü tüketmenin anlamı yok, öyle ise bu makamlara oturmanın da bir anlamı yok. Ustalık dönemimizde Nevşehirimiz için İyi şeyler yapacağımız konusunda çok umutluyum.

Nevşehir Belediye Başkanı olarak Ticaret Borsasına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Ünver, "Ben ortak akla önem veren bir insanım. Sizlerin çalışmalarınızda bizlerden toplum yararına olacak her türlü isteklerinize amadeyim." dedi.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş'ta, Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Hasan Ünver ve ekibini kutlarken, yeni dönemin Nevşehir’e hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş, Ticaret Borsası olarak her zaman hizmet noktasında Belediye’nin yanında olacaklarını ve her konuda işbirliğine hazır olduklarını söyledi.Salaş,Ticaret Borsası’nın her zaman çiftçinin, tüccarın ve sanayicinin hizmetinde olduğunu da sözlerine ekledi.

Ticaret Borsası heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de,önümüzdeki dönemde de büyük projelerin olduğunu ifade ederek her zaman olduğu gibi  katılımcılığı esas alan bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini kaydetti. Nevşehir’deki sivil toplum kuruluşları içerisinde Ticaret Borsası’nın ön sıralarda yer aldığını dile getiren Başkan Ünver, hizmetleri yakından takip ettiklerini söyledi. Ünver, Belediye olarak kendilerinin de her zaman Borsa’yla istişareye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Borsa heyeti hatıra fotoğrafı çektirdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.