banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası'ndan Emniyet Müdürü'ne Ziyaret

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Aydın Karayılan ile borsa yöneticileri Nevşehir'deki görevine yeni başlayan İl Emniyet Müdürü Metin Kalaylıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret Borsası'ndan Emniyet Müdürü'ne Ziyaret
06 Mart 2014 Perşembe 10:13

banner143
Nevşehir Ticaret Borsası'ndan Emniyet Müdürü'ne ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Aydın Karayılan, Yönetim Kurulu Üyeleri Özcan Bıyıklı,Sunay Özdemir ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan, Nevşehir Emniyet Müdürü Metin  Kalaylıoğlu'na yeni görevinde başarı diledi.
Tanışmanın ardından Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Ticaret Borsası'nın çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Tecrübeleriniz ile ilimize en üst düzeyde hizmet vereceğinizi biliyor ve yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Nevşehir Ticaret Borsası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Nevşehir Emniyetine imkanlarımız ölçüsünde destek vermeye ve sorunların çözüm süreçlerine sivil toplum örgütü duyarlılığı içinde katkı sağlamaya hazırız” dedi.
Nevşehir Emniyet Müdürü Metin  Kalaylıoğlu da ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “Nevşehir huzurlu ve güvenli bir şehir. Göreve başlamamdan ötürü yeni bir heyecan yaşıyorum. Amacımız geçmişte yapılan insan odaklı çalışmaları bir adım ileriye taşıyarak Nevşehir'e değer katmak” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.