banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası'ndan SGK'ya Ziyaret

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Vekili Özcan Bıyıklı,Yönetim Kurulu üyesi Sunay Özdemir ve Ticaret Borsası Genel Sekreteri Uğur Aydoğan'la birlikte Nevşehir SGK Yeni İl Müdürü Kemal Duran'ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret Borsası'ndan SGK'ya Ziyaret
25 Haziran 2014 Çarşamba 16:02

banner143
Nevşehir Ticaret Borsasından SGK'ya Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Özcan Bıyıklı, Yönetim Kurulu üyesi Sunay Özdemir ve Ticaret Borsası Genel Sekreteri Uğur Aydoğan'la birlikte Nevşehir Sosyal  Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğüne atanan Kemal DURAN’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SGK İl Müdürü Kemal DURAN ise Borsa Başkanı Salaş ve Yönetimine ziyareti için teşekkür ederek, Başarılı çalışmalarının devamını diledi. 


 Oldukça samimi bir havada gerçekleşen görüşme sonunda Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Borsa üyelerini çiftçileri ve muhasebecileri bilgilendirmek amacıyla SGK İl Müdürü Sayın Duran ve çalışma arkadaşlarını Borsa'ya davet etti.


       Bu davet doğrultusunda SGK İl Müdürlüğünce Nevşehir Ticaret Borsasında önümüzdeki günlerde üyelerimiz, çiftçilerimiz ve muhasebecilere yönelik toplantı yapılması kararı alındı. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.