banner461
banner195

Nevşehir TÜGVA'dan Sağlık İl Müdürü Ünlübay'a Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği , Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim Ünlübay’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir TÜGVA'dan Sağlık İl Müdürü Ünlübay'a Ziyaret
16 Şubat 2017 Perşembe 11:07

banner143
banner134
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim Ünlübay’ı makamında ziyaret ederek, yapacakları faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
 
TÜGVA Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim Ünlübay’a ziyarette bulundu. Ziyarete TÜGVA İl Temsilcisi Hüsamettin ELLİALTI ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.Hüsamettin ELLİALTI, gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgiler vererek, “TÜGVA’nın gelenek ve görenekleri, topluma ve insanlığa değer katan, çalışkan, iyi ahlaklı bir gençlik için faaliyetlerini sürdürüyoruz. Nevşehir’de gençlere yönelik gerek sosyal ve kültürel bağlamda gerekse ahlaki ve dini anlamda faaliyetler yürütüp projeler üreteceğiz” dedi.
İl Sağlık Müdürü Rahim ÜNLÜBAY ise vakfın yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek '' Gençlik bizim geleceğimizdir. Gençlerle birlikte çalışmalar gerçekleştirmeye, projeler hayata geçirmeye büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Türkiye Gençlik Vakfı Nevşehir İl Temsilciliğinin başarılı çalışmalar yapacağına olan inancım tamdır. Gerçekleştireceğiniz programlara imkanlarımız doğrultusunda destek vermeye hazırız '' diye konuştu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.