banner461
banner195

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Türker Teşekkür Etti

Nevşehir Ülkü Ocakları'nın çiçeği burnunda Başkanı Ali Türker, yayınlamış olduğu mesajında gösterilen teveccüh ve ilgiden dolayı MHP ve Ülkü Ocakları teşkilatlarına ayrıca tüm Nevşehir halkına teşekkür etti.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Türker Teşekkür Etti
10 Ocak 2018 Çarşamba 17:39

banner143
banner134
Nevşehir Ülkü Ocakları'nın çiçeği burnunda Başkanı Ali Türker, yayınlamış olduğu mesajında gösterilen teveccüh ve ilgiden dolayı MHP ve Ülkü Ocakları teşkilatlarına ayrıca tüm Nevşehir halkına teşekkür etti.  İşte Türker'in o mesajı;

Hayatımın her anında içinde bulunmaktan onur ve gurur duyduğum Türk Milliyetçiliği davasının, bugün de Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sn. Olcay Kılavuz Beyefendi’nin emir ve takdiri ile Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı olmaktan aynı onur ve gururu yaşamaktayım.
Geçmiş dönem Ülkü Ocakları Nevşehir il-ilçe başkanlığı yapmış, Ülkü Ocaklarının yönetimlerinde bulunmuş, bu davanın mensubu olmuş, bu davaya gönül vermiş bütün dava arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Bu kutlu sancağı devraldığımız günden itibaren en kısa zamanda en uzun mesafeye şeref, namus, haysiyet ve ülkücü bilinç ile taşıyacağımıza şahsım ve yönetimim adına Allah’ın huzurunda söz veriyor, yemin ediyor, and içiyoruz.
Cenabı Allah’tan bu bayrak değişiminin ülkemize, şehrimize, Türk Milliyetçiliği davasına hayırlar getirmesini en kalbi duygularımla temenni ederim.
 Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak Nevşehir’de bu davaya gönül vermiş bütün dava arkadaşlarımızı, Yusufiyelileri, taş medreselileri, aksakallılarımızı, ağabeylerimizi, kardeşlerimizi, değerli asenalarımızı, bozkurtlarımızı kısacası davası nizam-ı alem olanları, yolu Allah yolu olanları dua ve selamların en yücesi olan Allah’ın selamı ile selamlıyor çıktığımız bu kutlu yolda birlikte yürümeye, bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya davet ediyor, saygı ve sevgi ile kucaklıyoruz. 
Liderimizin, Genel Başkanımızın emrinde siz dava mensuplarımızın bir ömür hizmetinde olacağız.

                                                                                                                ÜLKÜ OCAKLARI NEVŞEHİR İL BAŞKANI         
                                                                                                                                        ALİ TÜRKER

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.