banner461
banner195

Nevşehir Ülkü Ocakları Peker'i Karşılamadı

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, Sedat Perker’in Nevşehir’de ülkücüler tarafından karşılanmadığını söyledi.

Nevşehir Ülkü Ocakları Peker'i Karşılamadı
03 Kasım 2014 Pazartesi 11:10

banner143
banner134

 Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı yazılı açıklama ile Abdullah Çatlı’yı anma programına katılan Sedat Peker’in bugüne kadar neredeydi de bugün sırf prim yapmak için mi bu programa katılıyor diye sordu. Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı  yazılı açıklamada şunları kaydetti.

‘’Üzülerek izlemekteyiz ki medya bir kez daha vazifesini çarpıtmalarla yerine getirmektedir. Bu açıklama bir yanlış anlatmanın düzeltilmesi için mecburen yapılmaktadır.

Önrünü Türkiye için, Türk Milleti için çalışarak geçirmiş olan Rahmetli Abdullah Çatlının anma merasimlerinde yaşananlarla ilgili cevap hakkımızın doğduğu aşikardır. Bu merasimlerde yıllardır görülmeyen, on sekiz yıldır rahmetlinin hatırası için tek bir çabası olmayan bazı şahıslar bu yılı prim yapma senesi seçmiş olacaklar ki Nevşehir'e gelmişlerdir. Bizi asıl rahatsız edense malum şahsın karşılanması için Ülkücü gençlerin seferber olduğu havasının yaratılmaya çalışılmasıdır. Bu asılsız safsatayı yazma cür'etini gösterenlere sorarız:

Haberde yazdığınız kişiyi karşılayan "çok sayıda Ülkücü gençler" kimdir?

Biz bu şahısları neden tanımamaktayız?

Nevşehir Ülkü Ocakları mensubu hiçbir yönetici yada gencimizin bu malum şahısla aynı karede olması mümkün değildir. Maksadı kendini gündemde tutmaktan başka bir şey olmayan ne işle uğraştığı meçhul insanlar asla Ülkü Ocaklarının asla muhatabı ve Ocaklı gençlerin saygı sevgi göstereceği biri olamayacaktır.

Bu vesileyle tekrar etmek isteriz ki bu karşılamada yer alan ve Nevşehir'in Ülkücü gençleri diye tanımlanan kişilerin bu şehirde hareketin kalbinin attığı yer olan NEVŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI ile hiçbir şekilde bağlantısı yoktur. ‘’

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet seker - 3 yıl önce
başkan eski il başkanı kararmaz kadın lolları var ama sedat çizgiden ayrıldı demek daha doğru ülkücü cizgi
Avatar
reis - 3 yıl önce
sayın başkan hadi diyelim sedat pekeri siz karşılamadınız amenna , sırf sedat peker katılıyor diyemi ülkü ocağı yönetimi ve mhp yönetimi anma törenlerine katılmadı , siz bu kafayla gitmeye devam edin, sedat peker dediğin kişi ülkücüler cezaevlerine düşdüğünde başları belaya girdiğinde mhp merkezi ve ülkü ocakları sahip çıkmadığında cezaevine bir paket sigara dahi göndermediğinde sahip çıkan bir vatan severdir, ayrıca senin dediğin gibi prime de ihtiyacı yoktur, zaten adamı vatanını seven herkes çok seviyor , biliyorlarki o gerçek bir vatansever, mhp yönetimine ve ülkü ocakları yönetimine tavsiyem biraz kitap okuyun , ancak kitap okuyorak bu cahillikten biraz kurtulursunuz ,
Avatar
fenasi - 3 yıl önce
yahya başkan taşı yerine koymuş, helal olsun. bu lafın üzerine laf söylenmez. nokta.
Avatar
Gülşehir - 3 yıl önce
şimdiye kadar neredeydi demiş geçen yıla kadar hapisteydi kaç kere halini sordunuz haluk kırcıyı hiç merak ettinizmi nerde geçen yıl nevşehirde ülkücü genci pıcakladılar kürt öğrenciler siz ne yapabildiniz
Avatar
Alperen - 3 yıl önce
Yahya baskanin dediklerine katiliyorum fakat bikac yil oncesine kadar ne ulku ocaklari ne mhp camiasindan Catlinin ölüm yıldönümüne katilan olmuyordu. Vefanizi gostermek icin sizce gec kalmadinizmi. Cenazesinde ve her sene anma gunlerinde hep Muhsin YAZICIOGLU ve Alperenler oradayken mhp camiasindan biz kimseyi goremiyorduk.
Avatar
Ulubey - 3 yıl önce
sedat pekeri gökçen hanım davet etmiştir yoksa yine gelmezdi adamın pirim yapmaya ihtiyacı yok. gayet mütevazi bir insan .sizede bu konuda cevap vereceğini sanmıyorum.
Avatar
Ülkücü - 3 yıl önce
sayın başkan; sizler böyle hareketlerinizle gerçek değerlerinizi dışlamakla hem partiyi hem ocağı bitiriyorsunuz. kimseye sahip çıkmıyorsunuz, ben şahsım olarak kendi çapımda ülkücüyüm. şimidiye kadar m.h.p dışında bir partiyede oy vermedim, hem ülküme, hem ülkeme hemde ülkücü ağabeylerime sahip çıkmak için hem sedat peker'i karşıladım hemde yiğitler yiğidi büyük ülkü devi abdullah çatlı'nın anma merasimine katıldım. sizlerin sayesinde ne yaparsa yapsın ülkeye küfür etsin akp ikdidarda kalabiliyor bunu unutmayın yabiki değerlerimize sahip çıkacağız.
Avatar
salon ülkücüsü genç - 3 yıl önce
bu yıl mezara gelen nevşehirli ülkü(cük)lere sormak istiyorum her yıl 3 kasımda neredeydiniz? bu yıl sizi oraya çatlı sevgisi mi getirdi pekerle fotoğraf çektirme popisi mi?