banner461
banner195

Nevşehir Üniversite Kavşağında Tır ile Otomobil Çarpıştı

Nevşehir 2000 Mahallesi Üniversite kavşağında yaralamalı trafik kazası meydana geldi.

Nevşehir Üniversite Kavşağında Tır ile Otomobil Çarpıştı
18 Kasım 2017 Cumartesi 19:40

banner143
banner134
Nevşehir 2000 Mahallesi Üniversite kavşağında yaralamalı trafik kazası meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sıcak asfalt çalışmaları nedeniyle tek şeritle ulaşım sağlanan Avanos Yolunda otomobil ile 50 AH 256  plakalı tırın çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı. Kaza sonrası her iki araçtada maddi hasar meydana gelirken yaralı şahısa ilk mudahele sağlık ekipleri tarafından kaza mahallinde yapıldı. Polis kazaya ilişkin souşturma başlattı.

Yeteri Kadar Güvenlik Önlemi Yok
Nevşehir 2000 Mahallesi Üniversite Kavşağı'nın kazalara davetiye çıkardığını belirten sürücüler bu noktada neredeyse her gün yaşanan kazaların bunu doğruladığını belirttiler. Tam bir karmaşa yaşanan kavşakta güvenlik önlemi alınmaması ise tepkileri arttırıyor.

Çalışmaların yavaş işlediğini öne süren sürücüler ise çalışmaların hızlanmasını istiyor. Yollarda düzensizliğin meydana geldiğini ve şehrin bu noktasında çalışmaların yavaş işleyişinden şikâyet eden sürücüler bu şartlarda kazaların kaçınılmaz olduğuna dikkat çektiler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yunus - 2 yıl önce
Bu kaçıncı kaza. Önlem alma yok. Alternatif yol yok. Yolu kapat yol çalışmalarından dolayı özür dile bitsin. Aynı yolun diğer şeridi yapılırken ışık çalışıyordu ve neredeyse hiç bir problem olmadı. Tek yönlü portatif bir ışık sistemi çok mu zor acaba.