banner461
banner195

Nevşehir Valilik Binası da Kameralanıyor

Nevşehir il merkezinde bulunan ve geçtiğimiz 2012 yılında başlatılan çalışmalarla iç bölümü günümüz koşullarına uygun bir hale getirilen Valilik binalarının bu kez elektrik tesisatı gözden geçirilecek. Ardından kamera sistemi kurulacak.

Nevşehir  Valilik Binası da Kameralanıyor
11 Haziran 2014 Çarşamba 10:56

banner143
banner134
 Valilik Binası da Kameralanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde bulunan ve geçtiğimiz 2012 yılında başlatılan çalışmalarla iç bölümü günümüz koşullarına uygun bir hale getirilen Valilik binalarının bu kez elektrik tesisatı gözden geçirilecek. Ardından kamera sistemi kurulacak.

Nevşehir İl Özel idaresi maharetiyle yapılacak olan çalışmaların iki ay içerisinde tamamlanması öngörülürken, 1990’lı yıllarda yapılan ve o günden bu yana elektrik sistemi çok ciddi bir şekilde gözden geçirilmeyen Valilik hizmet binasının bu konuda baştan aşağı kontrolden geçirilmesi bekleniyor.

18 Haziran 2014 tarihinde İl Özel idaresi yatırım ve inşaat müdürlüğü ihale salonunda gerçekleştirilecek olan ihalenin hemen ardından başlatılması planlanan çalışmanın ikinci etabında ise Valilik Hizmet Binasının güvenliği için kamera sisteminin kurulması çalışmalarına başlanacak.

Bu çalışmaların ardından Valilik Hizmet binasının dış cephesinde de onarım ve boya çalışmalarının da yapılacağı belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.