banner461
banner195

Nevşehir Valisi Aktaş, Huzurevini Ziyaret Etti

01 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Hacıbektaş İlçesinde bulunan Rıfat Kartal Huzurevini ailesi ile birlikte ziyaret ederek, huzurevi sakinleri ile görüştü.

Nevşehir Valisi Aktaş, Huzurevini Ziyaret Etti
04 Ekim 2016 Salı 19:03

banner143
banner134
01 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ, Hacıbektaş İlçesinde bulunan Rıfat Kartal Huzurevini ailesi ile birlikte ziyaret ederek, huzurevi sakinleri ile görüştü.

Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenerek onlarla sohbet eden Vali AKTAŞ, daha sonra istek ve arzuları dinledi, durumları hakkında görevlilerden bilgi aldı.

Sadece bir gün değil bütün günlerde büyüklerimizin yanında olmak gerektiğini belirten Vali İlhami AKTAŞ "Huzurevinde kalan büyüklerimizi mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor. Sizler bizim annemiz, babamızsınız. Bizler de sizin birer evladınız sayılırız. Sizleri sevip, hürmet etmezsek sizlere olan görevimizi yerine getirmemiş oluruz. Sizlerin rahat bir hayat sürdürebilmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir.”

Rıfat Kartal Huzurevi sakinleri Vali AKTAŞ ve ailesinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek mutlu bir gün geçirdiklerini ifade ettiler.   

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.