banner461
banner195

Nevşehir Valisi Ceylan, Gümüşkent’te

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent Köyünde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Nevşehir Valisi Ceylan, Gümüşkent’te
03 Mart 2016 Perşembe 15:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent Köyünde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Vali Ceylan’ı Gümüşkent Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin karşıladı. 

Halen  60 zihinsel engellinin bulunduğu kurumun çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Ceylan, daha sonra Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin ile birlikte burada kalan engellileri odalarında ziyaret etti. Engelliler ile bir süre sohbet eden Ceylan, engelliler için oluşturulan hobi bahçesi ve seramik atölyesini gezdi.

Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin ile birlikte Gümüşkent Köy Muhtarlığını da ziyaret eden Vali Mehmet Ceylan burada Köy Muhtarı Ömer Arun, köy ihtiyar heyeti üyeleri ve vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra İlçeden ayrıldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.