banner461
banner195

Nevşehir Valisi Ceylan Özkonak’ta Başkan Yürekli’ye Ziyarette Bulundu

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ,Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesine gelerek yeraltı şehrinde ve Belha Manastirinda yerinde incelemelerde bulundu.

Nevşehir Valisi Ceylan Özkonak’ta Başkan Yürekli’ye Ziyarette Bulundu
14 Ağustos 2014 Perşembe 15:18

banner143
banner134
Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN ,Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail CİHAN Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesine gelerek Özkonak- Topakli yolunda çalışmaları takip ettikten sonra Özkonak Belediyesinde yapılan tadilatı, yeraltı şehrinde ve Belha Manastirinda  incelemelerde bulundu.

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN ,Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail CİHAN Özkonak Beldiye Başkanı İlker Yürekliyi Ziyarette Bulundular.

Nevşehir Valimiz Mehmet CEYLAN ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail CİHAN Cumartesi Günü Özkonak-Topaklı arası Yol Yapım çalışmasını yerinde izledi.

Özkonak-Topaklı yol yapım çalışmasını yerinde izleyen Valisi Mehmet Ceylan,Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve Genel Sekreter İsmail CİHAN çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen heyete Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli ev sahipliği yaptı. 

Yol yapımında Çalışan İl özel idaresi personellerine teşekkür eden Genel Sekreter Cihan, çalışmaların hızlanması için talimat verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.