banner461
banner195

Nevşehir Ve İlçelerinde Kritik Elektrik kesintileri

Meram Elektrik A.Ş. tarafından kurumlara gönderilen yazı ile bölgemizde 07- 13 Ocak 2015 tarihleri arasını kapsayan tarihlerde programlı elektrik kesintilerinin yapılacağı bilgisi verildi.

Nevşehir Ve İlçelerinde Kritik  Elektrik kesintileri
07 Ocak 2015 Çarşamba 18:18

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Meram Elektrik A.Ş. tarafından kurumlara gönderilen yazı ile bölgemizde 07- 13 Ocak 2015 tarihleri arasını kapsayan tarihlerde programlı elektrik kesintilerinin yapılacağı bilgisi verildi.

İlanda; “Bölge İşletmesi sorumluluk alanı içerisinde yer alan ağıda bilgileri belirtilen bölgelerde yapılacak çalışmalar nedeniyle programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Çalışmaların programlanan süreden erken tamamlanması halinde kesinti bitiş saatinden önce elektrik verilebilecektir.” denildi.

Meteorolojiden yapılan şiddetli soğuk ve rüzgara karşı vatandaşlarımızın dikkatli olması uyarısına ek olarak aynı tarihlerde Meram Elektrik A.Ş’nin Avanos Bahçelievler ve Karaseki Mahallesinde 09:00 – 14:00 saatleri arasında programlı elektrik kesintisi yapacağı, 13 Ocak 2015 tarihinde ise Çavuşin Köyünde elektrik kesintisi olacağı bilgisi iletildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.