banner461
banner195

Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası’nın 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Nevşehir İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası’nın 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
22 Eylül 2014 Pazartesi 14:29

banner143
banner134
Nevşehir İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Recep CENGİZ, yönetim kurullarının iki yılda bir seçildiğine dikkat çekerek, “6343 sayılı veteriner hekimlik mesleğinin Türk Veteriner Hekimleri Birliği ile odaları teşekkül  tarzına ve göreceği işlere dair kanunun 30. maddesine göre yönetim kurulları iki yıllığına seçilir. Bu kanun gereği iki yılını dolduran yönetimimiz kısmet olursa 22 Eylül Pazar günü yeni yönetimin seçimini sağlamak üzere odamızın seçimi yapılacaktır” dedi. 5 yıldan bu yana oda başkanlığı görevini yürüttüğünü ifade eden Cengiz, “Bildiğiniz üzere bu görev süremizde yönetim kurulu olarak odamızın kurumsallaşması ve meslektaşlarımızın sorunlarını çözme yönünde gayret sarf ettik. Mesleğimizin temsili noktasında gerekli ortamlarda mesleğimizin temsiliyetini sağladık” dedi.

22 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen Nevşehir Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası  başkanlığı seçimleri neticesinde seçilen yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu.

 Nevşehir Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası  Başkanı – Veteriner Hekimi Tekin KEÇECİ

                Yönetim Kurulu üyeleri

                Veteriner Hekimi  Mehmet PAMUK

                Veteriner Hekimi  Ali İhsan ERDOĞAN

                Veteriner Hekimi  Fatih PELİVAN

                Veteriner Hekimi  Murat ŞEN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Seçimler Ne Zaman Yapıldı? - 4 yıl önce
21 eylül 2014 pazar, 22 eylül 2014 ise pazartesi. seçimler hangi gün yapıldı anlayamadım?