banner461
banner195

Nevşehir Yarı Olimpik Yüzme Havuzuna Kavuşuyor...

Nevşehir’in en modern spor tesislerinden biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 100 seviyesine ulaşıldığı bildirildi.

Nevşehir Yarı Olimpik Yüzme Havuzuna Kavuşuyor...
05 Haziran 2014 Perşembe 18:30

banner143
banner134

 Açılış Çok Yakın

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en modern spor tesislerinden biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 100 seviyesine ulaşıldığı bildirildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın temelini attığı ve çok hızlı bir şekilde ilerleyen yarı olimpik yüzme havuzunun fiziki gerçekleşmesi istenilen seviyesinin üzerine çıkarken, tamamlanarak hizmete girmesi durumunda tesis son 10 yılda ilimize kazandırılmış olan en önemli spor yatırımların başında yer alacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, “İlimizde bilindiği üzere turistik tesislerimizin dışında yüzme sporu alanında kullanılabilecek, ilimizden bu dalda faaliyet gösterebilecek, hatta önemli başarılara imza atabilecek sporcularımızın yararlanabileceği bir yüzme havuzu yok. Bu nedenle de bu yatırımı önemsiyoruz. Hizmete girecek olan yüzme havuzumuz ile birlikte çok sayıda yüzme sporlarına ilgi duyan sporcularımız çok büyük bir imkana kavuşmuş olacaklar” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mert.. - 4 yıl önce
Aceba bizde yuzebilecekmiyiz o havuzda
Avatar
meraklı - 4 yıl önce
çocuklar için de faaliyet olacak mı acaba ;)
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
daha bugün bi yetkiliyle görüştüm en erken 4 ay sonra biteceğini ifade ettiler,ama bu haberde bittiğini yazıyolar ,doğru haber önemli fikret başkan
Avatar
ibrahimpaşa yüzme kulübü - 3 yıl önce
5-12 yaş arasi yüzme kursumuz yakında başlayacaktır.
Avatar
mahmut - 3 yıl önce
yapıldı denildi bende gittim inşaat halinde hep yalan haber