banner461
banner195

Nevşehir Yeni Pazarda Ferdi Kaza Sigortası Resmi Açılışı Bekliyor

Nevşehir’de geçtiğimiz aylarda hizmete giren, Vatandaşı da Pazarcı esnafını da yazları sıcak ve tozdan, kışları ise Çamur ve yağıştan kurtaran yeni Pazar alanında uygulanması planlanan ferdi kaza sigortası uygulaması resmi açılışı bekliyor.

Nevşehir Yeni Pazarda Ferdi Kaza Sigortası Resmi Açılışı Bekliyor
03 Mayıs 2013 Cuma 11:26

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı ve Türkiye’nin bir çok büyük şehrinde bile bulunmayan donanımda inşa edilen yeni Pazar yerine giren her vatandaşın Pazar yerinde yaşayabileceği bir kazaya karşın sigortalanacağı uygulama yine Ülkemizde bir ilk olacak.

Uzun süredir Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanlığı tarafından üzerinde büyük bir hassasiyetle durulan sigorta uygulamasının hayata geçirilmesi için resmi açılışın yapılmasının beklendiği bildirildi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
turkıyede ılklerı başaran nevşehır beledıyesını kutluyorum guzel bı pazar yerı yaptı aynı zamanda turkıyede yıne bır ılkı gercekleştırdi açılışını beledıye başkanı mılletvekıllerının yaptıgı pazar yerının elektrıgı nedense bir türlu verılmıyo medaş ve beledıye arasında git gel ılılemi yaşıyıyoruz öyle açlış yapmakla olmuyo elektrıgı olmayan yerın açılışı olmaz hiç bişey kullanılmaaz halde