banner461
banner195

Nevşehir Yeni Toki Bölgesinde Yaşlılar Sosyal Tesisine Kavuşuyor

Nevşehir Belediyesi tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki yeni TOKİ bloklarının bulunduğu alanda yapımı tamamlanan Nevşehir Belediyesi Yaşlılar Sosyal Tesisi ve dinlenme çocuk oyun alanı , 19 Nisan 2014 Cumartesi günü ,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de katılacağı görkemli bir törenle hizmete kazandırılacak.

Nevşehir Yeni Toki Bölgesinde Yaşlılar Sosyal Tesisine Kavuşuyor
18 Nisan 2014 Cuma 10:17

banner143
Yeni  Toki Bölgesinde Yaşlılar Sosyal Tesise Kavuşuyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediyesi  tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki yeni TOKİ bloklarının bulunduğu alanda  yapımı  tamamlanan Nevşehir Belediyesi  Yaşlılar Sosyal Tesisi ve dinlenme çocuk oyun alanı , 19 Nisan 2014 Cumartesi günü ,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de katılacağı görkemli bir törenle hizmete kazandırılacak.

Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde çeşitli sosyal donatı alanları ile modern bir şehir yapılanmasının gerçekleştirildiği Yeni TOKİ bloklarında oturan vatandaşların boş zamanlarında dinlenebilmeleri ve çocukların da rahat ve güvenli  ortam içerisinde oyun oynamaları amacıyla Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce  yapımı tamamlanan Nevşehir Belediyesi  Yaşlılar Sosyal Tesisi ve dinlenme çocuk oyun alanı, yaklaşık 3 bin 160 metrekarelik bir alanda oluşturuldu.

YAŞLI VATANDAŞLAR İÇİN BULUNMAZ MEKAN

Halen 3 Etaptan oluşan yeni TOKİ bloklarında oturan vatandaşların bir araya gelip sohbet ederek vakitte geçirmeleri amacıyla ahşaptan kapalı bir alanında oluşturulan Sosyal tesis merkezi de özellikle yaşlı insanlara öncelikli olarak hizmet sunacak.

Alanda çeşitli fidanların ve süs bitkilerinin de dikimi ile yeşil bir görünümün oluşturulduğu Nevşehir Belediyesi  Yaşlılar Sosyal Tesisi ve dinlenme çocuk oyun alanı, 19 Nisan 2014 Cumartesi günü, saat 12.00’de adeta bir şölen havası içerisinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de katılacağı törenle hizmete açılacak.

Nevşehir Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü Mehter ekibinin de kahramanlık marşları seslendireceği bir de konserin organize edileceği açılış töreninde , vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunulacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.