banner461
banner195

Nevşehir Ziraat odası yöneticilerinden Ünver’e hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz başkanlığındaki Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, yeniden seçilmesinden dolayı hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Nevşehir Ziraat odası yöneticilerinden Ünver’e hayırlı olsun ziyareti
07 Nisan 2014 Pazartesi 13:09

banner143
banner134

 ZİRAAT ODASI YÖNETİCİLERİNDEN ÜNVER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz başkanlığındaki  Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, yeniden seçilmesinden dolayı hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu dile getiren Ünver, Nevşehir’in şanına yakışan bir seçim dönemi yaşadığını belirtti. Ünver, halkın verdiği desteğe uygun bir şekilde daha önceden olduğu gibi bu dönemde de Nevşehir’de yatırım ağını genişletmeyi sürdüreceklerini dile getirerek, bu dönemin yine hizmetlerle dolu geçmesi temennisi içerisinde olduklarını söyledi.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz’ de ,Nevşehir’in büyüme ve kalkınma yarışı içerisinde olan şehirlerden biri olduğunu belirterek,bu hedeflerin daha da artırılması kanaati içerisinde olduklarını kaydetti. Ekiz, yeni dönemde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.