banner461
banner195

Nevşehir'de 1 Kilo Altın Çalan İki Zanlı Yakalandı

Nevşehir de 1 kilo altın çalan 2 şahıs Nevşehir Polisi tarafından yakalandı...Nevşehir’de 29 Eylül 2014 tarihinde Esentepe mahallesinde bulunan bir eden altınları ve ruhsatlı tabancaları çalan hırsızlık zanlılarından bir kişi tutuklandı.

Nevşehir'de 1 Kilo Altın Çalan İki Zanlı Yakalandı
19 Kasım 2014 Çarşamba 17:36

banner143
banner134
Nevşehir’de 29 Eylül 2014 tarihinde Esentepe mahallesinde bulunan bir eden altınları ve ruhsatlı tabancaları çalan hırsızlık zanlılarından bir kişi tutuklandı.

Nevşehir Esentepe Mahallesinde bulunan bir villaya girerek ziynet eşyaları ile iki ruhsatlı tabancayı çaldıkları iddia edilen iki kişi Adana'da yakalandı.

Nevşehir’de 29 Eylül 2014 tarihinde 
Esentepe Mahallesinde Ö.B isimli şahsa ait 4 dört katlı bir villaya girerek evin kasasında bulunan altınları ve ruhsatlı tabancaları çalan Adana nüfusuna kayıtlı M.A (35) ve İ.A (42) isimli şahıslar Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan takip sonrasında Adana’da yakalanarak Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirilmişti. Hırsızlık zanlıları Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü’nde alınan ilk ifadelerinin ardından Adliyeye sevk edildiler.

Nevşehir Adalet Sarayında Nöbetçi Mahkemeye çıkartılan şahıslardan 35 yaşında ki M.A isimli şahıs tutuklanırken diğer hırsızlık zanlısı 42 yaşında ki İ.A ise çıkartıldığı mahkemede serbest bırakıldı.  Hırsızlık suçundan tutuklanan M.A isimli şahıs ise Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. 


Toplumun huzur ve güvenliğini özveri ile sağlayan Nevşehir Emniyet mensuplarımıza, Polisimize gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
nevşaar galan iyice bozuldu
Avatar
yusuf hoca - 4 yıl önce
nevsehirde son gunlerde cogaldi zindiklar be yahu
Avatar
merhum hoca - 4 yıl önce
yusuf hoca ; saçma sapan yönetilen ülkede iranlı ve son günlerde suriyeli zadların türkiyeye aşırı şekilde misafir olmaları ve ne tesadüftür ki irandan gelen zındıklar her daim çürükler olmasıdır.bunun çözülmesi bu saatten sonra zor..