banner461
banner195

Nevşehir'de 200 Sebzeci Esnafına Hijyen Belgesi

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası tarafından 200 sebzeci esnafına hijyen belgesi dağıtımı yapıldı.

Nevşehir'de 200 Sebzeci Esnafına Hijyen Belgesi
06 Kasım 2014 Perşembe 16:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası tarafından 200 sebzeci esnafına hijyen belgesi dağıtımı yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı, M. Ziya Bulaner Konferans Salonunda düzenlenen Hijyen eğitiminin ardından yazılı bir mülakata tabi tutulan ve mülakatı başarıyla geçen esnaflara hijyen belgelerinin dağıtımı yapıldı.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odasının işbirliği ile gerçekleştirilen hijyen eğitimine pazarcı esnafının çok büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

Gerçekleştirilen eğitim programının ardından yapılan sınavda başarı gösteren pazarcı esnaflarına hijyen belgelerinin dağıtımının yapıldığını kaydeden Başkan Özmen, eğitim programının son derece faydalı geçtiğini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
"temizlik mendili taşıyon çocuğun burnunun akması"varya olay tam bir trajedi.gülelim mi ağlayalım mı.