banner461
banner195

Nevşehir’de aday adayları teşkilatlarla kucaklaşıyor

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri için, İl Başkanlığına resmi başvurularını tamamlayan aday adayları İl, İlçe ve Belde Teşkilatları ile buluşturulmaya devam ediyor.

Nevşehir’de aday adayları teşkilatlarla kucaklaşıyor
21 Şubat 2015 Cumartesi 12:37

banner143
Nevşehir’de aday adayları teşkilatlarla kucaklaşıyor
İlgili Galeriye Git
banner134
7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem  Milletvekilliği seçimleri için, İl Başkanlığına resmi başvurularını tamamlayan aday adayları İl, İlçe ve Belde Teşkilatları ile buluşturulmaya devam ediyor.

AK Parti’de 11 Şubat itibariyle başlayan Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları 20 Şubat Cuma günü sona erdi. Nevşehir AK Parti İl Başkanlığına 53 resmi başvuru gerçekleştirilirken, bir önceki döneme göre Milletvekilliği aday adaylığında ciddi bir artış yaşandı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, yaptığı açıklamada, aday adaylığı sürecinin sona ermesi ile birlikte Milletvekilliği Genel seçimlerinde en yoğun katılımlı aday adaylığının yine AK Parti saflarında olduğunu belirtti.

Tanrıver; “Resmi aday adaylığı sonrası Seçim İşleri komisyonumuzdan randevu alan aday adaylarımız İl, İlçe ve  belde teşkilatlarımızla buluşturulmaya başlandı. Aday adaylarımız bizim belirlediğimiz program dahilinde ziyaretlerini yapmaya devam ediyorlar. Biz bu seçim sürecinde de daha öncekilerde olduğu gibi her zaman birlik, beraberlik ve bütünlük içerisinde bir seçim atmosferi  geçireceğiz. Yapılacak seçimlerin tüm Türk Milleti için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Seçim İşleri Komisyonu tarafından oluşturulan ziyaret takvimine göre, Ak Parti aday adaylarından Avanos eski Belediye Başkanı Dr.Mustafa Körükçü ve eski İl Yönetim Kurulu üyesi Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, Avukat Fatma Aysun Sağdıç Güçlü ve Feride Bitirim, İl ve Merkez İlçe Teşkilatları ile bir araya gelerek  hedeflerini ve projelerini anlattı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vakit kaybı - 3 yıl önce
diğer adaylar için boşa vakit kaybı mustafa körükcünün on yılda yaptıklarına bakın yeter
Avatar
nice güzel günlere.. - 3 yıl önce
çıktığın bu kutlu yolda rabbim yar ve yardımcın olsun sn.başkanım Mustafa körükcü
Avatar
Cem avanos - 3 yıl önce
Nevşehir imiz için Mustafa Körükçü şart..
Avatar
yorumsuz - 3 yıl önce
bilgi fırtınası,kültür patlaması,dr.mustafa körükçü konuşmanı dinledim.teşekürler ve oyum sanadır.
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
Kozaklidan ahmet ensonra veya erdogan celik sart siralamada yerlerini almalari lazim artik yeter topaklidan kozakliya gecmeli
Avatar
doktor - 3 yıl önce
bu memlekete hizmet kervanını ancak körükçü ve gizligider devam ettirirr.yolunuz açık olsun allah yar ve yardımcınız olsun..
Avatar
www - 3 yıl önce
Mustafa Açıkgöz tamam
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
artık vatandaş olarak hizmet görmek istiyoruz. şu çalışmalar artık arazide göze görünür hale gelsin istiyoruz. buda ancak mustafa körükcü ile olur. o sınavını avanosta en iyi notla geçti.