banner461
banner195

Nevşehir'de adliye çalışanları kan bağışında bulundu

Türkiye genelinde nüfusuna oranla en çok kan bağışı yapılan iller arasında bulunan Nevşehir’de Kızılay Şube Başkanlığı ve Kan Merkezi kan bağışı konusundaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Nevşehir'de adliye çalışanları kan bağışında bulundu
29 Kasım 2014 Cumartesi 16:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde nüfusuna oranla en çok kan bağışı yapılan iller arasında bulunan Nevşehir’de Kızılay Şube Başkanlığı ve Kan Merkezi kan bağışı konusundaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 Kızılay Adliye Çalışanlarından Kan Aldı
Nevşehir Adliyesi girişinde oluşturulan kan bağış platformuna gelerek kan bağışında bulunmak isteyen adliye çalışanlarının gün boyunca bağışları alındı.

Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun’un yakın zamanda kan bağışında bulunması nedeniyle yeniden kan bağışında bulunmayıp çalışmaları izlediği görülen Kan bağış kampanyasına adliye çalışanlarının ilgisi de yoğun oldu.

Önce kan bağışı yapmak istediklerine ilişkin form dolduran, daha sonra bağış sedyesine alınan adliye çalışanlarının kan bağışına gösterdikleri ilginin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun’un nezaretinde düzenlenen kampanyaya katılımlarından dolayı adliye çalışanlarına teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.