banner461
banner195

Nevşehir'de Alt Geçit İnşası Ne Zaman Başlayacak?

İlimiz Nevşehir merkezinde trafik keşmekeşliğine büyük oranda çözüm üreterek hizmet kervanına eklenecek yeni dev projelerini açıklayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Merkezde iki önemli noktaya alt geçit yapılacağını açıklamıştı.

Nevşehir'de Alt Geçit İnşası Ne Zaman Başlayacak?
11 Haziran 2014 Çarşamba 15:00

banner143
banner134

 Alt Geçit İnşası Ne aman Başlayacak?

NEVŞEHİR(MHA) İlimiz merkezinde trafik keşmekeşliğine büyük oranda çözüm üreterek  hizmet kervanına eklenecek yeni dev projelerini açıklayan Belediye Başkanı Ünver, Merkezde iki önemli noktaya alt geçit yapılacağını açıklamıştı.

İlki Eski Karayolları kavşağının olduğu yere  ”Hasan Emmi Alt Geçidi”  yapacağız diyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Valilik önündeki kavşak için bir alt geçit yapacağız. İnşallah önümüzdeki yaz ayına damgasını vuracak” açıklamasında bulunmuştu. 
Ünver, Trafiğin en çok sıklıkla yaşandığı bu iki noktaya yapılacak Alt Geçit çalışmaları tamamlandığında il merkezinde trafik sorununun büyük ölçüde rahatlayacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce
Meteris ne olacak sayın başkan meteris!!
Avatar
akpye oy veren bi vatandaş - 4 yıl önce
oralar kolay reiss önce meterisi hallet arabalar birbirine sıfır geçiyor o kadar dar ki aslında halledilmesi kolay ordaki parkı kaldırsa kocaman yol var ama para tatlı sanırım
Avatar
mazili - 4 yıl önce
Koprubasida olsa iyi olur alt gecitt
Avatar
Başkan yapar - 4 yıl önce
nevşehirli başkana güveniyor, başkan yapar.
yalnız trafiğin rahatlaması için basit çözümler yetmez , kavşek düzenlemeleri ve alt geçitler önemli ancak , ana arter dışında alternatif yollar genişletilmeli , ara yollardaki engeller kaldırılmalı.
Avatar
OLMASI GEREKEN - 4 yıl önce
hasan emmi ve vilayetin önü sorunu çözmez bu iki kavşaktan sonra ziraat bankasi önündeki yiğilmanin önüne nasil geçecekler olmasi gereken bu iki kavşaktan sonra ziraat bankasi önü saat kulesinin lduğu kavşağida yapmalari lazim ayrica meteris berbat buraninda alt geçitle çözümlenip yolun yayalara kalmasi lazim sayin aşkanim bu konularida dikkate alirsa sevinirim
Avatar
aman kalsın - 4 yıl önce
bi alt geçit yapmaya kaltılarmı 2 ayda bitecek işi 1 senede zor bitiriyorlar. olan halka oluyor. rezil oluyoruz.
Avatar
he ya - 4 yıl önce @akpye oy veren bi vatandaş
meteriste nerde park var hiç rastlamadık ama
Avatar
Murat karaduman - 4 yıl önce
Nereye ne köprü yapılırsa yapılsın şehrin trafiğine. Çözüm olmaz çünkü trafiği rahatlatacak tek göbek eski hastane yeriydi orayada belediye binası yokmuş gibi yada çarşı içinde iş hanı yokmuş gibi neyibelirsiz bina inşa ediyolar.o tür binalar çarşı içine olmaz tabi burdan kimler köşelik olacak o da cabası çiçek stilemeyle iki havuz yapmayla olmaz başkanım bu işler.saygılar