banner461
banner195

Nevşehir’de asfaltı olmayan hiçbir mahalle kalmayacak

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver: “Nevşehir’de asfaltı olmayan hiçbir mahalle kalmayacak” dedi.

Nevşehir’de asfaltı olmayan hiçbir mahalle kalmayacak
25 Eylül 2017 Pazartesi 11:11

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından 2017 yılı Sıcak Asfalt Seferberliği Sürüyor. Sıcak Asfalt Konforu Nevşehir'in tüm mahallelerinde her yere ulaşacak.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver: “Nevşehir’de asfaltı olmayan hiçbir mahalle kalmayacak” dedi.
Başkan Ünver, Nevşehir Belediye Başkanlığı’nın aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde kaldırım yapım çalışmaları da devam ediyor. Belediyemizin, mahallelerde yaptığı asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyor” ifadesini kullandı.


Nevşehir kent merkezinin ana arterlerinin sıcak asfaltla kaplanması çalışmalarının ardından mahallelerin ana yollarının da sıcak asfaltla kaplanmasına başlanıldı.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sorumluluğunda (Afat Evler) Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nin ana yollarında tamamlanan sıcak asfaltlama  çalışmaları, bugün  350 Evler Mahallesi’nde devam etti.
Nevşehir’de daha sonra Yeni, Emek, Esentepe, İbrahim Paşa, Kıratlıoğlu, ve Sümer Mahallesi’nin de ana yolları da  sıcak asfalt  ile kaplanacak. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Murat kochan - 11 ay önce
Yeni mahalle gürbüz şok on senedir yapılmıyor sayın başkanım neden
Avatar
Bekir Kara - 11 ay önce
Esentepe mah ara sokaklarina bir bakin yol mu kostebek yuvasi mi belli degil?
Avatar
Misafir - 11 ay önce
Güzelyurt mahallesi neden yok.
Avatar
sülman - 11 ay önce
daha şimdiden bozulmaya başladi yeni asfalt
Avatar
nurhan - 11 ay önce
sayın başkanın emek mahallesi gül sokak Mehmet gülen ilk ve orta okulunun çevresindeki yollara hiç baktınız mı o mahalle ve sokağın yollarına kaldırımlarına hiçbir bakım onarım veya asfaltlama işlemi yapılmıyor neden acaba yollar şuanda berbat durumda kaldırımların bir kısmına belediyede adamı olanlar taş döşetti bir kısmı halaa toprak içinde yollar elektrik hatları toprak altına alındığından beri o eşilen yerler eşildiği günden beri üzerine asfalt yama yapılmadığı gibi yollara belediyeden bir Allah'ın kulu gelip bakmıyor lütfen ilgilenin artık