banner461
banner195

Nevşehir'de Bilboard Afişlerini Yırttılar

Nevşehir’in merkezinde belediyenin yatırımlarını tanıttığı bilbordlar kimliği belirsiz hazımsızların saldırılarına uğramaya devam ediyor.

Nevşehir'de Bilboard Afişlerini Yırttılar
04 Kasım 2014 Salı 17:15

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in merkezinde belediyenin yatırımlarını tanıttığı bilbordlar kimliği belirsiz hazımsızların saldırılarına uğramaya devam ediyor.

Hazımsızların Yaptığına Bakın !

Seçim dönemlerinde zaman zaman karşı karşıya kaldığımız saldırılar yer, mekan ve zaman tanımıyor. Belediyenin tam karşısındaki bilbordlar hem tahrip ediliyor, hem de belediyenin şehrimize kazandırdığı yatırımların tanıtıldığı afişler yırtılıyor.

Nevşehir belediyesinin son dönemlerde ilimize kazandırdığı Milyonluk liralık yatırımların kamuoyuna tanıtılması amacıyla asılan bilbord afişlerinin kimler tarafından ve hangi amaçla yırtıldığı bilinmiyor. Ancak, tamamen bir hazımsızlık örneği olan bu tür davranışların engellenmesi adına da ilgililerin ne yaptığı da merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli,ler - 3 yıl önce
ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..arkadaş dahaiyi hizmet olabilirmi..elbette olur.. halkı ikna et, çalış al belediye tönetimini icraatını görelim milli servete zarar verme.. adamlar mevcutla iyi hizmet ediyorlar.. çekemeyenlerin ya halatları kopuk ya kameraları bozuk
Avatar
5050 - 3 yıl önce
hazımsız dolu başkanım nevşehirde çekemeyene anten takalım buda yeni bi proje olmalı :)