banner461
banner195

Nevşehir'de Bir Genç Bonzai'den Öldü

Ve korkulan oldu, Nevşehir'de Bonzai'den İlk Ölüm gerçekleşti...

Nevşehir'de Bir Genç Bonzai'den Öldü
02 Aralık 2014 Salı 20:50

banner143
banner134
İnsan vücudunda, geri dönülmez tahribata neden olan sentetik uyuşturucular arasında ilk sırayı alan Bonzai'den ölümlere Nevşehir'de bir yenisi daha eklendi.

Sentetik uyuşturucu bonzai kullandığı öne sürülen 24 yaşındaki Derinkuyulu İ.T hayatını kaybetti...


Nevşehir'de Bonzai'ye İlk Kurban 

Ve korkulan oldu, Nevşehir'de Bonzai'den İlk Ölüm gerçekleşti...

Gençleri zehirleyen Bonzai için Meclis'te yeni mücadele yöntemleri tartışılırken Nevşehir'den üzücü ölüm haberi geldi. Ölümün büyük bir olasılıkla bonzaiden gerçekleştiğini ileri sürürken ölüm nedeninin ise  Adli Tıp Kurumunun vereceği rapor ile netleşeceği bildirildi.


 ÇOCUKLARIMIZA CESEDİ GÖSTERİN ÖRNEK OLSUN İÇMESİNLER...

Nevşehir'de Aileler Tedirgin...

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde Mahalle sakinleri bölgede çok sayıda uyuşturucu satıcısı olduğunu ve içen kişilerin ise uyuşturucuları aldıktan sonra ya bağ evlerinde yada terk edilmiş metruk binalarda içtiklerini söylediler. Ayrıca Vatandaşlar bu konuda denetimlerin yetersiz olduğunu öne sürdüler.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından İ.T'nin cesedi gönderildiği Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan bugün  Derinkuyu ilçesine geldiği ve bugün öğleden sonra toprağa verileceği belirtildi.

24 yaşındaki genç yavrumuz İ.T nin kesin ölüm sebebi Adli Tıp Raporuyla belli olacağı belirtildi.Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

FİB Haber Merkezi olarak Ailesine Bol sabır diliyoruz.Lütfen bu acılar bir daha yaşanmasın.Analar babalar ağlamasın... Bu illeti satanlarla mücadele eden Devlet Babamız ve Polisimize destek olalım... 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevgi - 3 yıl önce
lant olsun bu uyuşturucuya saticilarina yazik be ailesine .....
Avatar
ugur - 3 yıl önce
Allah kimseyi böyle bir şeyle sınamasın burda en büyük iş biz ailelere düşüyor ve ondan sonra emniyet güçlerine bu kadar basit olmamalı ve bu işi basit bir şey olarak görmeyelim evlatlarımıza gereken önemi gösterelim
Avatar
Esmanur - 3 yıl önce
Yeter bu kaçıncı
Avatar
kapadokyali - 3 yıl önce
Özellikle satıcılar İran ve Suriyeli ve Doğulu..........!!!!!!!!!
Avatar
kadriye - 3 yıl önce
ne mücadelesi̇nden bahsedi̇yorlar ülkemi̇zi̇n uyuşturucudan kurtulmasi i̇çi̇n bu i̇ş i̇le uğraşan i̇nsanlarin asilmasi gereki̇yor mi̇lleti̇n çocuğu ölene kadar bunlar ölsünde mi̇llet rahat etsi̇n
Avatar
. - 3 yıl önce @sevgi
bence de lant olsun
Avatar
Şenel şenel - 3 yıl önce
aile eğitimi bir..emniyet güçlerini hassasiyeti ikidir..i̇çene kabahat bulmayın..kötülük gelmeden engelleme gayretine girmek lazım..
Avatar
anti uyuşturucu - 3 yıl önce
ben tam 1 aydır uyuşturucu satan birilerini emniyet müdürlüğüne isim soyisim araç plakasıyla ihbar ediyorum ama maşallah hiç bi polisimizin umrunda değil en son polislerden şikayetçi olacam belkide polisinde bu işlerde parmağı var bunu düşünmekten başka bişey gelmio aklıma