banner461

Nevşehirde bu ilçelerde okullar tatil edildi

Aşırı kar yağışı ve Buzlanma Nedeniyle Nevşehir'in Gülşehir İlçe genelinde ve Ürgüp'te Taşımalı Eğitim Veren Okullarda eğitime bugün öğleden sonra ara verilerek okullar Tatil Edildi...İşte haberimizin detayları

Nevşehirde bu ilçelerde okullar tatil edildi
04 Ocak 2016 Pazartesi 13:59

banner143
banner134
Buzlanma Nedeniyle Nevşehir'in Gülşehir İlçesi genelinde ve Ürgüp'te Taşımalı Eğitim Veren Okullarda eğitime öğeleden sonra ara verilerek okullar Tatil Edildi...İşte haberimizin detayları

Gülşehir'de Okullar Tatil Edildi..Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde etkili olan kar yağışı sebebiyle, bugün öğleden sonrası için okullar tatil edildi.

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde etkili olan kar yağışı sebebiyle, Gülşehir ilçesinde milli eğitim müdürlüğüne bağlı okullar öğleden sonra 14:00 itibariyle kar ve buzlanma nedeniyle tatil edildi. 

Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan dan FİB Haber Merkezine yapılan açıklamaya göre yoğun kar yağışından dolayı öğrencilerin ulaşım sorunu ile karşı karşıya kalabileceğinden dolayı okulların öğleden sonra 14:00 itibariyle öğleden sonrası için ilçe genelinde tatil edildiği bildirildi. Yarın eğitime devam edilecek.

Nevşehir'in Ürgüp İlçesinde Taşımalı Eğitim Veren Okullar Tatil Edildi

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde taşımalı eğitim ile okula giden öğrencilere öğleden sonra okullar tatil edildi.
Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bu sabah saatlerinden itibaren başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim ile okula giden öğrencilere bugün öğleden sonra okullar tatil edildi.Nevşehir merkez ve ilçelerinde ise bugün için şuana kadar henüz bir tatil açıklaması yok.

Bir gelişme olursa www.fibhaber.com dan anında öğrenebilirsiniz....

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Acınası Öğrenci - 4 yıl önce
Yetkililere sesleniyom tatil yapın pls
Avatar
İbrahim Demir - 4 yıl önce
Naöl öğrencilerinin mutlu olmasını istemediğim için yarın okullar tatil olmasın
Avatar
Mustafa usta - 4 yıl önce
Yarin nevsehir genelinde okullar tatilmi?