banner461
banner195

Nevşehir'de cinsel istismara 6 tutuklama

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ve Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda altı şahıs çeşitli suçlardan dolayı tutuklandı.

Nevşehir'de cinsel istismara 6 tutuklama
02 Ekim 2014 Perşembe 09:04

banner143
banner134
Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ve Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda altı şahıs çeşitli suçlardan dolayı tutuklandı. Firar eden 3 şahıs ise aranıyor...

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ve Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda altı şahıs çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmıştır.
 
         24.09.2014 günü meydana gelen “ Cinsel İstismar, Cinsel Amaçlı Kişileri Hürriyetinden Yoksun Bırakma, İşkence, Tehdit, Hakaret, Haraç Alma, Uyuşturucu Madde Bulundurma Ve Ticareti, Mala Zarar Verme, Araç Kundaklama, 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet Suçları İle Suç Örgütü Kurma” girişiminde bulunan şüphelilere yönelik  başlatılan soruşturma kapsamında 27.09.2014 günü Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan arama ve yakalama işlemlerinde toplam 14 adreste arama yapılmış, bu arama neticesinde tespit edilen 12 şüpheliden 6’sı tutuklanmış, 3’ü şüpheli ise savcılıkça serbest bırakılmıştır. Firarda olan 3 şahıs hakkında tahkikat devam etmektedir.
 
         Aramalar neticesinde; daha önce başka suçtan dolayı firarda olan 2 aranan şahıs yakalanmış, 1 adet 7.65 mm tabanca, 2 adet yivsiz av tüfeği, 1 adet dürbünlü tüfek, 10 adet kama ve bıçak, 1 adet muşta, 1 adet havalı tabanca, tabanca ve tüfeklere ait çok sayıda fişek ve mermiler, 549 adet gümrük kaçağı sigara, yaklaşık 594 gr. Kubar esrar, 1 adet uyuşturucu madde tartımında kullanılan hassas terazi, 1 adet tepe lambası, ilçede araç kundaklamada kullanılan 5 lt.’lik şişe içerisinde özel karışım yanıcı madde ve sprey,  6 adet uyuşturucu hap, 2 adet cinsel güç artırıcı ilaç,  birçok kişiye ait borç senedi,   4 adet bilgisayar kasası, 3 adet laptop bilgisayar, şüphelilere ait cep telefonları, çok sayıda flash belleğe el konulmuştur. Tahkikat devam etmektedir.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Atın bu soysuzlari aldığınız paralar helali hos olsun. Türk Polisi..
Avatar
osman - 4 yıl önce
böyle adamları işidin eline verecen icabına bakarlar.
Avatar
abuziddin - 4 yıl önce
bunları pekakaya karşı gönderecen.ölürlerse vatan kurtulur.öldürürlerse gine vatan kurtulur.
Avatar
furkan - 4 yıl önce
o ney laaa :d :d adamlarıın elinde neler varmış neler iyiki yakalamışlar :d
Avatar
abuziddine - 4 yıl önce
helal kardeş güzel yorum. artık türkiyede cezalar artırılmalı
Avatar
Avvanos50 - 3 yıl önce
deli̇kanli çocuklar bunlar hepsi̇ni̇de tanirim ben ki̇mseye haketmedi̇kleri̇ şeyi̇ yapmaz bunlar