banner461

Nevşehir'de Çocuklar pony atlarla tanışacak

Nevşehir Belediyesi ile Türkiye Jokey Kulübü işbirliği ile düzenlenen ‘, 'Pony Club Şehrinize Geliyor' projesi kapsamında, 21-22 Ağustos 2015 tarihlerinde Nevşehirli çocuklar Pony atlara binmenin sevincini yaşayacaklar.

banner503
Nevşehir'de Çocuklar pony  atlarla tanışacak
19 Ağustos 2015 Çarşamba 20:10

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi ile Türkiye Jokey Kulübü işbirliği ile düzenlenen ‘, 'Pony Club Şehrinize Geliyor' projesi kapsamında, 21-22 Ağustos 2015 tarihlerinde Nevşehirli çocuklar  Pony atlara binmenin sevincini yaşayacaklar.

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren at sevgisinin aşılanmasının yanı sıra onların ruhsal ve bedensel sağlık gelişimine de büyük katkılar sağlayacağı düşüncesinden hareketle sosyal sorumluluk projesi olarak hazırlanan “Pony Clup Şehrinize Geliyor Projesi” çerçevesinde 21 Ağustos 2015 Cuma ve 22 Ağustos  2015 Cumartesi günü öğleden  sonra Hasan Emmi Türbesi karşısındaki 45 bin metrekarelik bir alanda çocuklar Pony atlara bindirilerek gezdirilecek.

Nevşehir Belediyesi’nin Türkiye Jokey Kulübü işbirliği halinde gerçekleştirilecek etkinlikte,   çocuklar, alanda görevlilerin eşliğinde atla dolaştırılacaklar. Bu arada çocuklar için farklı boyama tekniklerini de içine alan çeşitli etkinlikler de düzenlenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.