banner461
banner195

Nevşehir'de Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Havai Fişekli Kutlama

Tarihinde ilk kez halkın oyları ile Cumhurbaşkanlığına seçilen Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için AK Parti Nevşehir il teşkilatı tarafından düzenlenen kutlamalar ,adeta bir şenlik havası içerisinde geçti.

11 Ağustos 2014 Pazartesi 11:31

banner143
banner134

 Tarihinde ilk kez halkın oyları ile Cumhurbaşkanlığına seçilen Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için AK Parti Nevşehir il teşkilatı tarafından düzenlenen kutlamalar ,adeta bir şenlik havası içerisinde geçti.

Ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Cumhurbaşkanlığı seçim sonucunun alınmasının ardından vatandaşlar, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı önüne adeta akın etti. Her yaş grubundan Recep Tayyip Erdoğan hayranı yüzlerce vatandaşlar ,Nevşehir Belediyesi Mehteran ekibinin gösterisini ilgiyle izledi.

Atatürk Bulvarı üzerinde hareket halinde bulunan araçların vatandaşların coşkusuna klakson ile destek vermesi ile devam eden kutlamalarda ,AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, vatandaşlara birer teşekkür konuşması yaptılar.

AK Parti İl binasının önünü adeta bir karnaval merkezine dönüştüren vatandaşlar, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına seçilmesini AK Parti seçim şarkılarının yanı sıra ,çalınan müzik eşliğinde gönüllerince kutlamanın heyecanını yaşadılar.

Bu arada Nevşehir Belediyesi tarafından da Nevşehir Kalesi’nde adeta havai fişek şöleni yaşandı.Nevşehir Kalesi’nin hemen altında havai fişek gösterileri vatandaşlar büyük bir ilgi ile izlerken, bu görsel gösteriyi AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan,. Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün,AK Parti İl binasından izlediler.

Birbiri ardına ateşlenen havai fişekler, Nevşehir Kalesi’ni adeta ışıl ışıl yaptı.Dolunay’ın da tüm güzelliği ile semayı aydınlattığı havai fişek gösterileri yaklaşık 10 dakika süre ile devam etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HASAN - 4 yıl önce
bi̇z yene yene onlar yeni̇le yeni̇le usandik
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
ben de bir tayyipçiydim fakat kardeş zengin partisi oldu cıkarcılar partisi oldu garibim fukaranın sırtından zenginler bayram ediyo neler dönüyo kimse bilmiyo
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
ne il ne belediye ne vekillere bu oylar beyler biz erdoğana verdik oyumuzu ama siz 2015 te ne yapacaksınız varın onu düşünün.
Avatar
evet - 4 yıl önce @HASAN
evet bi,lader yiye yiye usandınız ağzınızdan burnunuzdan gelir inşallah, devlet malından bir hırka çalan savaşta şehit olsa dahi cennete giremez. diyen bir peygamberin ümmeti olduğumuzu iddia ediyoruz ama ne hırkası dağları götürüyoruz afiyet olsun