banner461
banner195

Nevşehir'de Damla Giyim Mağazası Hizmete Açıldı

Bay-Bayan ve Çocuk giyimin öncü markalarının satışa sunulduğu Damla Giyim mağazası yapılan Nevşehir halkının hizmetine giriyor...

Nevşehir'de Damla Giyim Mağazası Hizmete Açıldı
14 Nisan 2014 Pazartesi 23:03

banner143
Damla Giyim Mağazası Nevşehir'de Hizmete Girdi
İlgili Galeriye Git
banner134
"Nevşehir'de Damla Bay-bayan ve Çocuk giyim mağazası açıldı..."


"Nevşehir'de Damla Bay-bayan ve Çocuk giyim mağazası açıldı...

 "


Nevşehir merkez 2000 Evler Mahallesi TOKİ Bim market yanında
 hizmete giren Damla giyim mağazasının açılışını MHP Nevşehir İl Başkanı Sayın Göksel TaşçıBlok Bims Yönetim Kurulu Başkanı Nevşehirli İş Adamı Sayın Musa Ertaş,Nevşehir Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri odası başkanı Ramazan Vedat Korkmaz ile BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı ve eski İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş birlikte yaptı.

Açılış töreninde Hafız Mahmut Kemikkıran hocamız Mağaza açılışının duasını yaparak yeni iş yerinin Nevşehirimize hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.

Mağaza Sahipleri, katılımlarından dolayı bütün katılımcılara teşekkür ederek, mağazamızda açılışa özel indirimler yapılacağını ve Nevşehir'e en iyi şekilde hizmet etmek için ellerinden gelen bütün gayretleri göstereceklerini söyledi. Katılımcılar da yeni işyerine hayırlı, uğurlu ve bol kazançlar dileklerinde bulundular.

Açılışa katılan bütün davetlilere ikramlar ve çocuklara da balon dağıtımı yapıldı.

Erkek-Bayan ve Çocuk Giyimleri Çanta aksesuarları Formalar,İç giyim,Çorap ve Gecelik Pijamalar Spor giyimlerle Şık modern tasarımlarda DAMLA GİYİM Mağazası Nevşehirlilerin hizmetine girdi.

FİB Ajans Organizasyon tarafından gerçekleştirilen açılış davetlilerdende tam not aldı.

% 100 Nevşehirli işletme sahipleriyle artık Nevşehirlilerin Giyimde farkı yaratacakları Damla Giyim Mağazamız Nevşehirimize hayırlı ve uğurlu olmasını ve bol kazançlar diliyoruz.


NEVŞEHİR'İ BİZ GİYDİRMEYE KARARLIYIZ...!
Damla Giyim Mağaza Sahiplerinden İş Adamı Sayın Sinan Cılketmez ; Mağazanın Nevşehir'lilere hayırlı olması temennilerinde bulunurken, açılışa özel %30 indirim yaptıklarını söyledi. Cılketmez, Nevşehir'de yeni bir ekol oluşturacaklarını belirterek vatandaşların kaliteli markaları internetten ya da başka şehirlerden satın almalarına gerek kalmayacağını kaydetti.

Erkek-Bayan ve Çocuk Giyimleri Çanta aksesuarları Formalar,İç giyim,Çorap ve Gecelik Pijamalar Spor giyimlerle Şık modern tasarımlarda Nevşehir'de iddialı olarak girmeye hazırlanan DAMLA GİYİM Mağazası Nevşehirlilere çok farklı seçeneklerde uygu fiyat ve kaliteyi birlikte buluşturacak.

Damla Giyim mağazanın Nevşehir'e hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz...Adres: 2000 Evler mah. Toki Bim yanı
Tel: 0 384 215 0 555


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.